Ersun Yanal Açıkladı: Fenerbahçe söz konusu olduğunda gerisi teferruattır

Teknik adam arayışları devam eden Fenerbahçe Spor kulübünde taraftarların Ersun Yanal beklentisi devam ederken ünlü teknik adam katıldığı bir söyleşide açıklamalarda bulundu. Teknik direktör Ersun Yanal, Fenerbahçe’yle görüştüğünü belirterek “Fenerbahçe söz konusu olduğunda gerisi teferruattır.” dedi.

Son günlerde teknik adamsız oynayan Fenerbahçe futbol takımda taraftarların tek beklentisi var, Ersun Yanal. Ersun Yanal, dün Kuşadası’nda bir otelde katılımcı olarak Atlas Sağlık Eğitim Vakfı’nın düzenlemiş olduğu programa konuk oldu ve gazetecilerin meraklı sorularını yanıtladı.

Ersun Yanal Fenerbahçe ile teknik direktörlük için görüşüp görüşmediği konusundaki soru üzerine şöyle cevap verdi:
“Evet Fenerbahçe’yle bir görüşme yaptım. Fenerbahçe söz konusuysa diğer bütün ayrıntılar teferruattır. Bu meseleler halledilmeyecek meseleler değildir. Herkesin kendisine göre bir takvimi vardır. Herkesin kendisine göre olan takvimine de biz saygı duyuyoruz. Bunun bir başka türlü baskı unsuruyla yapılmasına karşıyım. Fenerbahçe’yi konuştuk. Başka ne konuşacağız. Fenerbahçe’nin konuşulduğu her yerde de diğer her şey teferruat ve ayrıntıdır. Süre olarak gerçekten bir zaman veremem. Böyle bir süre de konuşulmadı, sadece fikir alışverişinde bulunduk.”

Ersun Yanal Fenerbahçe söz konusu olduğunda gerisi teferruattırBu açıklamalar sonrasında Fenerbahçe taraftarlarının Ersun Yanal konusundaki beklentisi artarken ünlü teknik adama yapılan görüşmede 6 ay + 1.5 yıllık sözleşme teklif edildiği ancak öncelikle Comolli ve ekibi ile hesabın kesilmesi için bir süre daha beklenmesi gerektiği konuşuldu. Fenerbahçe taraftarı sosyal medya üzerinden Fenerbahçe’ye hoş geldin Ersun Yanal mesajlarını

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2018