Ersun Yanal Fenerbahçe ile 1.5 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Ersun Yanal Fenerbahçe ile 1.5 Yıllık Sözleşme İmzaladı…

Ersun Yanal Fenerbahçe ile anlaştığını ve 1.5 yıllık sözleşmeye imza attığını duyurdu. Bu haber sosyal medya da hemen yayıldı. Fenerbahçe’nin bu sezon bir türlü yüzü gülmedi. Bu yüzden son karar olarak yeni bir teknik direktör ile anlaşıldı. Teknik direktör seçimi Ersun Yanal’dan yana kullanıldı. Ersun Yanal’la anlaşma sağlandı.

A Spor’un haberine göre Fenerbahçe’nin yeni patronu Ersun Yanal oldu anlaşma sağlandı. Ersun Yanal tecrübeli teknik adam ve Sarı-Lacivertli ekip ile 1,5 yıllığına anlaştı. Uzun süredir Teknik adam yokluğu çeken ve Süper ligde sıralamada oldukça gerilere düşüp düşme potasına giren takımın seyircileri Ersun Yanal konusunda oldukça ısrarcı olmuşlardı.

Yarın bu haberi Fenerbahçe’nin KAP’a açıklama yapması bekleniyor. Fenerbahçe’nin son mağlubiyetinden sonra Ali Koç yönetim kurulu ile konuştu. 3-0’lık Akhisar spor yenilgisinden sonra oyuncuları cezalandıran ve İstanbul’a uçakla değil otobüsle dönmelerini sağlayan Başkan Ali Koç taraftarın isteğini geri çevirmedi ve Ersun Yanal ile anlaşmaya vardı.

A Spor’un haberine göre Başkan Ali Koç yönetim kuruluna şöyle dedi: Artık benim de yapabileceğim bir şey yok. Bizi tek kurtarabilecek isim Ersun Yanal. Hem taraftar çok istiyor hemde başka çaremiz kalmadı..

Bu iddiaların devamına göre Fenerbahçe’de Comolli ile yollar ayrılmayacak. Takımda devam edecek. Ancak gelen bilgilerden bir diğeri de Ersun Yanal’ın Volkan Demirel’in affını istediği yönünde. Volkan Demirel’in affı gerçekleşir mi bu haber netleştiğinde de sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ersun Yanal Fenerbahçe ile 1.5 Yıllık Sözleşme İmzaladı (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2018