Eser Yenenler Show 10 Mayıs Konukları Kim ?

Eser Yenenler Show 10 Mayıs Konukları Kim?

Her hafta TV8 kanalının cuma akşamı sahibi Eser Yenenler bu hafta yine sürpriz konuklar ile geliyor. 23:15 itibari ile Eser Yenenler Show 10 mayıs konukları kim takipçileri tarafından merak konusu. Ünlü Şarkıcı Ece Seçkin ve ilizyonist kardeşler Kıvanç ile Burak kimdir.

 

Eser Yenenler Show 10 Mayıs Konuğu Ece Seçkin Kimdir ?

10  Mayıs 2019 saat 23:35 gibi Eser’in konuğu olacak Ece Seçkin ünlü şarkıcımızın bilinmeyenleri Eser ile konuşulacak. Biz öncelik ile sanatçımızı tanıyalım. 1991 doğumlu Ece ailesinin tek göz ağrısıdır. Tek çocuk olmanın verdiği özgüven ile başarılı bir geçmişi bulunmaktadır. 28 yaşındaki sanatçımızın en büyük avantajı ise piyano öğretmeni olan annesidir. 3 yaşından beri işi bileninden piyano dersi alarak eğitimine başlamıştır. 1998 yılında henüz 7 yaşında iken piyano ve solfej yarışmasına katıldı. Yarışmadan birincilik ile ayrılan Ece Seçkin kimdir diye o gün merak konusu oldu. Müzik dalının yanında ise ilgisi olan dans için Filiz Coşkuner’in kursuna yazıldı. Burada 8 yıl boyunca bale ve dans eğitimi aldı. Çünkü sahne performansı için bunun gerekli olduğunu eğitmen annesi çok iyi biliyordu.

Ece Seçkin Müzik Geçmişi

Lise yıllarında sınıf arkadaşlarını ikna ederek müzik grubu kurdu. rubun solistliğini de Ece Seçkin yapıyordu. Tabi ki baş öğretmen annesi her daim yanlarında destekçileriydi. Çeşitli yarışmalara katılarak derecek almadan ayrıldığı yarışma olmaması başarısının bir şans olmadığını gösteriyordu. Bunun için 2006 yılında Levent Arslan’dan özel ders almaya başladı. Asıl şaşırtıcı konu ise müzik ile başarısını hukuk fakültesinde birleştirmesi ile oldu. Bahçeşehir hukuk fakültesine yazıldı ancak içerisindeki müzik hiç bitmedi. 2011 yılında Ozan Doğulu ile tanışması onu Türkiye’de ünlü hale getirdi. 2012 yılın sonlarında Ozan Doğulu desteği ile ilk albümü olan “Bu Ne Yaa” plağına adını resmi olarak bastırmış oldu. 10 mayıs 2019 Eser Yenenler konukları kim diye merak edilen Ece Seçkin’in arkasında başarılı bir hayat öyküsü bulunuyor.

Eser Yenenler 10 mayıs konukları illüzyonist Kıvanç ve Burak kimdir ?

2014 yılında Yetenek Siz Siniz Türkiye yarışması ile tanıdığımız ikili 3 adam programındaki başarısı ile tüm Türkiye’de bir anda ünlü oldular. Küçük yaştan beri ilizyonistliğe merakları olan iki erkek kardeş istanbulda ikamet etmektedirler. Abi 29 kardeş ise 27 yaşında üniversite mezunudur. 2004 yılından beri ise profesyonel olarak ilizyonistlik yapmaktadırlar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2019