Eser Yenenler Show 12 Aralık Konukları Deniz Seki, Kubilay Aka ve Danla Bilic Video

Eser Yenenler Show 12 Aralık Konukları Deniz Seki, Kubilay Aka ve Danla Bilic Video… Eser Yenenler Show çarşamba akşamları TV8’de yayınlanmaya devam ediyor. Eser Yenenler Show’un bu haftaki konukları belli oldu. Konukların bilgilerini sizlerle paylaşmak için konumuzu açtık.

Eser Yenenler’in sunumuyla herkesin beğenisini kazanan eğlence talk show programı konukları açıklandı. Eser Yenenler Show 12 aralık çarşamba konukları Deniz Seki, Kubilay Aka ve Danla Bilic. Eser Yenenler Show 12 aralık çarşamba 23:!5’te TV8 de yayınlanacak.

Eser Yenenler Show’un 12 aralık çarşamba konuklarının bilgilerini paylaşalım sizlerle istedik. Deniz Seki Kimdir?

1970 yılında İstanbul doğumludur. Liseden sonra Trt Sunuculuk sınavlarına girer ve sunucu olmaya karar verir. İçindeki şarkıcı ruhunun ortaya çıkması uzun sürmüştür. 1993 yılından itibaren şarkı söylemeye başlamıştır. Melih Kibar’la tanıştıktan sonra reklam filmlerinde seslendirme yapmıştır. Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu, Ege, Ferda Anıl Yarkın, Zuhal Olcay, Yaşar Günaçgün gibi şarkıcılara vokalistlik yaptı.

1995 yılında Pop-Show yarışmasında kendi yazdığı şarkı ile birinci olmuştur. 2011 yılında 100’e yakın konser yaptı. Kendine ait olduğu şarkılardan oluşan Sözyaşlarım albümünü yaptı. Deniz Seki 2015 yılında hapiste kaldığı sürede Edho dizisinde Meryem’in de hapse girmesi ile diziye konuk oyuncu olarak katıldı.

Kubilay Aka Kimdir?

1995 İstanbul doğumlu olan oyuncu üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde  Hava Yönetimi bölümünde tamamladı. Muğla’da özel bir havayolu şirketinde çalışırken tesadüfen keşfedilen ve Vatanım Sensin çekimlerine katılan Kubilay Aka oyunculuğa adım attı. 2016 yılında Vatanım Sensin dizisinde rol alan oyuncunun ikinci dizi projesi de Çukur dizisi oldu ve hala Çukur dizisinde rol almaktadır. Kubilay Aka’nın sevgilisi Miray Daner. İkilinin fotoğrafı burada sizlerle.

Danla Bilic Kimdir?

1994 Kütahya doğumlu. Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümü 2. sınıfta eğitim görüyor. Gerçek adı Neslihan Damla Akdemir. Youtube’da paylaştığı makyaj videoları ile ünlendi ve fan sayfası oluşturdu kendisine. Danla Bilic videolarında ünlülere de yer verdi. Sonrasında kendi makyaj markasını oluşturdu ve sosyal medyadan satış yapmaya başladı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.