Eser Yenenler Show 25 Ocak 2019 Cuma Konukları Videosu Tekrarı

TV8 ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Eser Yenenler Show‘da bu hafta kimler konuk olacak 25 Ocak 2019 Cuma günü Eser Yenenler Show’un konukları kimler diye merak edenler için bu sayfayı açmış bulunuyoruz. TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan ve Eser Yenenler’in hazırlayıp sunduğu Show programında bu hafta kimler konuk olacak işte detaylar:

Eser Yenenler Show 25 Ocak 2019 Cuma Konukları Videosu Tekrarı

Her hafta birbirinden ilginç Konutları konularıyla oldukça iyi izlenme oranları alan Eser Yenenler Show 25 Ocak 2019 Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Kızım dizisinden hemen sonra yayınlanacak olan Eser Yenenler solda bu hafta kimler geliyor hangi ünlü sanatçılar konuk olacak hangi konular konuşulacak diye merak edenler için detaylarını hemen yazalım sizler için:

Eser Yenenler Show 25 Ocak 2019 Cuma Konukları Videosu TekrarıEser Yenenler Show 25 Ocak 2019 Cuma Konukları Kimler Olacak?

TV8’de ekrana gelen ve oldukça sevilen Show programı ‘Eser Yenenler Show’un bu haftaki 25 ocak 2019 cuma konukları belli oldu! bu hafta bu güzel Show programında birbirinden ünlü konuklar yer alacak. Eser Yenenler’in sunumuyla bu haftadan itibaren daha önceden Çarşamba akşamları yayınlanan Eser Yenenler Show cuma akşamları yayınlanacak. 25 Ocak Cuma günü Eser Yenenler Show programını yeni bölümüne Çağla Şikel, Cem Özer ve Gökhan Türkmen konuk olacak.

Uzun süredir ekranda gözükmeyen Cem Özer Eser Yenenler Show’da 25 Ocak Cuma günü ekrana gelecek ve kendisine ait merak edilen sorulara samimiyetle cevap verecek. Daha önce kendisi de bir şov programı yapan Cem Özer’in sevenleri Eser Yenenler Show’da kendisine sorular sorup cevap alabilecek. Çağla Şikel ise gündüz kuşağında Show TV ekranlarında devam ettirmiş olduğu programının yanı sıra oldukça aktif bir dönemde tv ekranı karşısında nasıl zaman geçirdiğini ve çocukları ve eski eşi hakkındaki sorulara samimi cevaplar vermeye çalışacak.

Gökhan Türkmen ise hem sorulara verdiği güzel yanıtlar ile hem de kulaklarımızın pasını silmek için Eser Yenenler Showda 25 Ocak Cuma günü izleyiciyle buluşacak.
‘Eser Yenenler Show’ yeni bölümüyle 25 Ocak Cuma 23.15’te TV8’de ekrana gelecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle Eser Yenenler Show 25 Ocak 2019 Cuma Konukları Videosu Tekrarı hakkındaki fikirlerinizi bizlere yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 23 Ocak 2019