Eser Yenenler Talk Show İlk Bölüm Konukları İbrahim Büyükak ve Aleyna Tilki

Eser Yenenler Talk Show İlk Bölüm Konukları İbrahim Büyükak ve Aleyna Tilki...Eser Yenenler kısa süre önce Kanal D ekranlarında Şöhret Kafası programı yapmıştı. Ancak programın ömrü uzun olmadı. Çünkü reytinglerde istediği bulamayan Kanal D programı kısa süre içinde bitirdiler.

Eser Yenenler’de evine geri döndü diyebiliriz. TV8 Çok Güzel Hareketler Bunlar programından arkadaşları olan ve genel olarak 3 kişi takılan İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile birlikte 3 Adam programını yapmışlardı. Ancak bu programdan sonra birlikte fazla işleri olmadı. Eser Yenenler program sunarken arkadaşları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak birlikte Yol Arkadaşım film serisini çektiler.

Arkadaşlar arasında bir kırgınlık olmamakla birlikte herkes kendi yolunda ilerledi diyebiliriz. Eser Yenenler şimdi de yine Tv8 de kendi programını hazırlayıp sunacak. Eser Yenenler 3 Adam programında da asıl sunucu koordinatör görevindeydi şimdi program tamamen onun oldu. Eser Yenenler programının içeriği Talk Show olacak. Talk Show deyince akla Beyazıt Öztürk gelirdi. Beyaz’ı O Ses Türkiye’ye çekince Talk Show’dan oluşan boşluğu Eser Yenenler doldurabilecek mi göreceğiz.

Eser Yenenler ilerleyen bölümlerde Beyazıt Öztürk’ü de konuk alır ve yerimi koltuğumu aldın gibi espriler geçer eminiz. Ancak şimdilik Eser Yenenler de Beyazıt Öztürk te yeni işlerinden memnunlar. Eser Yenenler’in sunuculuğunu yapacağı Talk Show programı çarşamba akşamı yayınlanıyor.

Acun Medya yapımcılığında ekrana gelecek olan Eser Yenenler Talk Show programı tarihi belli değil ancak ilk bölüm konukları belli oldu. Eser Yenenler ilk bölüm konukları Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak oluyor. Eser Yenenler’in yakın arkadaşı, son olarak ‘Yol Arkadaşım 2’ ile izleyici karşısına çıkmıştı. Gişede büyük başarı yakalayan film hakkında her şey konuşulacaktır.

Eser Yenenler Talk Show programı diğer konuğu da son zamanların dikkat çeken genç şarkıcısı Aleyna Tilki konuk olacak. Aleyna Tilki de birbirinden güzel şarkılarını programda seslendirecektir. Eser Yenenler Talk Show programı şimdiden merak konusu oldu. Başlama tarihini de sizlerle en yakın zamanda paylaşacağız.

Eser Yenenler Show tanıtımında çalan şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz;

Başladı Show hadi yerine geç otur,

Gündüzün stresi takma unutulur,

kafanı boşalt biraz anı yaşa,

Gece insanlarının olayı budur,

Geceleri acıkırım yok mu yolu,

İnsülin direncinin bir oyunu,

Midyeci kokreçci tostçu derken

Ağır yaşamlar olur bu gidişle sonu,

İşten eve evden işe baktım klişe…

Geceleri bak bunu çeker canım,

Uyuyamam görmeden hiç sabahları,

Eys samimiyet anahtarı,

Bize katıl dinle bu köfte dudakları

Sizce Eser Yenenler Talk Show programı izlenir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Kasım 2018