Eskiden Plaja ne denirdi Tuz banyosu kum deryası güneş terası deniz hamamı

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Eskiden Plaja ne denirdi Tuz banyosu kum deryası güneş terası deniz hamamı konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Eskiden Plaja ne denirdi Tuz banyosu kum deryası güneş terası deniz hamamı hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Eskiden Plaja ne denirdi Tuz banyosu kum deryası güneş terası deniz hamamı Doğru Cevap Deniz Hamamı olacaktı.. İstanbul’da eskiden deniz hamamları varmış. İstanbullu denize girmeyi deniz hamamlarıyla zamanla öğrenmiş.İstanbul’da ilk olarak denize girilen yerler nereler derseniz Galata Köprüsü, Büyükdere, Bakırköy, Yeşilköy, Moda imiş.

13 Aralık çarşamba akşamı Atv de ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmada 30 bin lira sorusu olarak çıktı karşımıza.. Eskiden Plaja ne denirdi sorusuna şu şıklar cevap olarak sunulmuştu. Tuz banyosu, kum deryası, güneş terası, deniz hamamı.. Elbette doğru cevap deniz hamamı olacaktı. Doğru cevap verenleri kutlarız..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eskiden Plaja ne denirdi Tuz banyosu kum deryası güneş terası deniz hamamı (4 Yorum)

Eklenme Tarihi: 13 Aralık 2017