Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 108. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman (4. Sezon Tarihi)

Atv ekranlarında devam etmekte olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 107. bölümü ile 12 Haziran salı günü sezon finali yaparak ekrana veda etti. Peki 3 sezonu geride bırakan dizi kaç bölüm sürecek ve yeni 4. sezon ne zaman başlayacak? dizinin sevenleri merak ediyorlar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 108. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman (4. Sezon Tarihi) hakkında şimdiden kesin bir yanıt vermek kesinleşmeden yazmak doğru olmasa da önceki sezonları dikkate aldığımızda Edhonun ne zaman başlayacağını az çok tahmin ediyoruz ve bu tarih büyük ihtimalle kesinleşen tarih çıkıyor.

Atv’nin fenomen dizilerinden biri olan, yapımcılığının Raci Şaşmaz’ın üstlendiği, Raci Şaşmaz-Bahadır Özdener ikilisinin kaleme aldığı, başrollerinin Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Olgun Şimşek, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer’in üstlendiği “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” tatile çıkıyor ! Bu hafta yayınlanacak 107.bölümü ile sezon finali yapacak olan dizi, yeni sezonda yine salı akşamları atv’de ekrana gelecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2018-2019 Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 108. Bölüm Yeni Sezon Tarihi ilk bölüm 25 Eylülde, 2. bölüm ise 2 Ekim 2018 Salı günü olarak belirlendi. Edho sezon finali yapıktan sonra yaklaşık 3 ay süreyle tatil yaptıktan sonra Eylül başında toplanacak olan Dizi ekibine yeni gelecek oyuncuların deneme çekimleri ve yeni mekanlar ile oldukça iyi reyting almaya devam eden dizinin 4. sezon hazırlıkları başlayacak.

Tahmini olarak 2 ekim salı günü başlayacak olan 4. sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 108. Bölüm ile sezona başlayacak ve sezon sonuna dek yaklaşık 32 bölüm çekecek olan dizi ekibi 4. sezonun sonunda 140. bölüm ile sezonun sonunu getirecek. Eğer dizi izlenme oranları tatmin edici düzeyde ise 5. ve son sezon için 2019-2020 sezonunda da final yapacak olan dizi Türk dizi tarihine adını yazdırmış olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 108. Bölüm Yeni Sezon Başlama tarihini bir kez daha yazalım: Dizimiz ilk bölümü ile 25 Eylülde, 2. bölümü ise 2 Ekim Salı günü 4. sezonuna merhaba diyecek, tarihte bir değişme olacak olursa anında düzelteceğiz buradan. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 108. Bölüm Yeni Sezon hakkındaki fikirlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 108. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman (4. Sezon Tarihi) (6 Yorum)

  1. lütfen lütfen lütfen ilyasın dizide yeni ezon özgür hamile kalsın kasım gibi yani 109 110 bölümde 10 bölüm dede dogursun zeynep çakır beyli tekrar dünyaya gelsin

  2. PARDON 4 5 6 7SEZON YAYINLANMALI DAHA ALPASLAN İLYAS ÖMER HIZIR ALİ EWLENECEK İLYAS BEBEYİNİ KUCANA ALINACAK KIZ OLSUN ZEYNEP TEKRAR DOGSUN

  3. 4 .5.6 7 sezon olmalı bu dizi raci beyin kaleminden çıkıyor eli abisinden daha güçlü kalem tutuyor senaryoda güçlü çıkıyor

  4. bu yazılan raci bey okuyorsa ondan ricam olgun şimşek diziden çıkmıycak ömer ve merve birbirine yakışıyor yurt dışında ewlensinler ömer in yanına merve yakışır bir ihdimar zeynep çakırbeyli tekrar dogar

Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2018