Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 135. bölümde neler olacak? Ferman ölecek mi? Hızır ile Haşmet nasıl kurtulacak?

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 135. bölümde neler olacak? Ferman ölecek mi? Hızır ile haşmet nasıl kurtulacak?

Ferman ölecek mi? Hızır ile haşmet nasıl kurtulacak?

Bir önceki analiz videomuzda da söylediğimiz gibi ferman ölmedi. Ferman herkesin onun Zeki ile yaptığı işi bildiğini öğrenerek  kaçmaya çalışacak. Ferman Zeki’nin yanına giderek ondan yardım isteyecek. Zeki’nin onu tuzağa düşürüp onu façalılara ve çakırbeylilere söylediğini duyunca Zeki’yi öldürmek isteyecek ama Zeki Ferman’ı esir alacak. Ferman’ın esir alındığını duyan Behzat İlyas’dan yardım isteyecek ve İlyas ile Behzat birlikte Zeki’ye saldıracak. Alparslan ölüm ile burun buruna gelecek. Fedailerin lideri değişecek. Fedailerin lideri öldükten sonra Alparslan başlarına geçecek. Alparslan başa geçer geçmez üst düzey kişiler ile görüşüp Hızır ile Haşmet’i dışarıya çıkartacak.

Akif’e ve mesuta en büyük yarayı Alparslan verecek. Alparslan fedailerin başına geçtikten sonra eline büyük bir güç geçecek ve çok sayıda adamla Mesut’a saldıracak. Mesut aldığı yarayla geriye çekilmek zorunda kalacaktır. Alparslan Hızır ve Haşmet’i dışarı çıkarttıktan sonra masada herşey değişecek ve Ünal masa liderliğinden indirilecek. Ünal’ın masa lideliğinden ayrılmasından sonra Hızır bir plan yapacak ve Haşmet’i masa lideri yapacaktır.

Çakırbeyliler ile façalıların yakınlaşması ve birbirlerine karşı yaptıkları iyiliklerinden sonra İlyas ile Ömür evlenecek. İlyas’ın annesi Hayriye  Ömür’ü İlyas’a isteyecek. Bu bölümde Esra hiç ortalıklarda yoktu büyük ihtimal bir olay yapacak diğer bir kişi ise de  Esra olacak. İlyas ile Ömür’ün evleneceğini duyan Esra bu evliliğin engel olmak için Akif den yardım isteyecek ve çakırbeylilere ve façalılara yara açmaları için Mesut ve Akife yardım edecek. Büyük planı Alparslan düşünecek yapacak ve Hızır ile Haşmet’i kurtaracak. Aplarslan Akif ile Mesut’u birbirine katarak Hızır ile Haşmet dışarıya çıkacak.

Akif yapılan teklifleri kabul edecek ve Ünal ile işbirliği içerisnde olacak. Akif ters köşe olacak ve Akifile Mesut’un arası bozulacak. Mesut olanları öğrendikten sonra Akif’i öldürmek isteyecek ama Akif önemli bir adım atarak Mesut’u öldürecek. Mesut’un ölümüne suikast süsü vererek  başa geçecek. Haşmet hapishaneden tahliye olduktan sonra Ferman’ı karşısına alarak onu öldürmekten beter edecek. Haşmet Ferman’ı öldüremeyecek ve koluna bir faça daha atacak. Haşmet Ferman’ı evden kovaladıktan sonra ferman Zeki’nin yanına gidecek. Ferman Zeki’den intikam almak için onunla beraber iş yapacakmış gibi davranacak. Birkaç bölümden sonra Ferman kendisini feda edecek ve ölecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 135. bölüm fragmanı yayında…

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2019