Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. Bölümde Neler Oldu ? Zeki’ye ne olacak ?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. Bölümde Neler Oldu ?Zeki’ye ne olacak ?

Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. Bölümde neler oldu analizi ? Haşmet Zeki’ye gereken cezayı verecek mi ? Akif‘e ne olacak ?  Esray’a ne olacak?

 

14 Mayıs Salı günü saat: 20:25’te  yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 137. Bölümde herkesin canını yakan Zeki bulunur. Yaşattıklarından dolayı Zeki‘ye herkes kinlenmiştir , yaşattıklarının hesabını sormak isterler fakat bu hesabı sormak tabi ki herkesten çok Haşmet‘in hakkıdır.

Haşmet ise Zeki‘den öcünü almadan öldürmeme kararı alır  her ne kadar kendince haklı olsada Haşmet‘in Zeki‘yi yakalandığı gibi öldürülmemesi büyük bir yanlış olmuştur. Bu yanlış kararının neticesinde her an canından yada Zeki‘den olma tehlkesiyle baş başadır.

 

Yıkılmamak için savaşan Façalılar abilerinin vurulduğunu öğrendiklerinde ağır sarsılırlar. Akif’in oyunu ortaya çıkar bunun haberini alan Ünal Kaplan, Altan’a Akifin yakalanıp getirilmesi emrini  verir. Ünal Kaplan bu emri vermeden Akif başına geleceklerin farkındadır ve çoktan kaçış hazırlıklarına başlamıştır. Olanları duyan Esra duygularıyla oynandığını düşünüp hesap sormak için gderek kendini nasıl bir ölüm oyununun içerisine attığından habersizdir.

Esra‘yı ölüme terk edip kaçan Akif ona tek kucak açan kişinin yani Serpil’in yanına sığınır. Serpil ise Akif’in gerçek yüzünü gördüğünde artık herşey için çok geçtir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2019