Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. bölüm fragmanı analizi tüyoları….

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. bölüm fragmanı analizi tüyoları….

Atv ekranlarında yayınlanan salı günlerinin vazgeçilmez dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde son bölüm özeti 138. bölümde neler oldu 139. bölümde neler olacak haberimizin devamında..

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. Bölümde Neler oldu ?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 137. Bölümün de herkesin canını yakan Zeki sonunda bulunur. Haşmet ise Zeki‘den öcünü almadan öldürmeme kararı alır. Fakat Zeki’yi öldürmemek, Haşmet’in en büyük hatası olacaktır.Bu yanlış kararının neticesinde her an canından yada Zeki‘den olma tehlikesiyle baş başadır.Façalılar abilerinin vurulduğunu öğrendiklerinde ağır sarsılırlar. Akif’in oyunu ortaya çıkar bunun haberini alan Ünal KaplanAltan’Akifin yakalanıp getirilmesi emrini  verir.

Ünal Kaplan bu emri vermeden Akifbaşına geleceklerin farkındadır ve çoktan kaçış hazırlıklarına başlamıştır. Olanları duyan Esra duygularıyla oynandığını düşünüp hesap sormak için giderek kendini nasıl bir ölüm oyununun içerisine attığından habersizdir.Esra‘yı ölüme terk edip kaçan Akif ona tek kucak açan kişinin yani Serpil’in yanına sığınır. Serpil ise Akif’in gerçek yüzünü gördüğünde artık herşey için çok geçtir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 138. Bölümde Neler oldu ?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ın 138. bölümünde Akif’i eline geçiren Hızır, onu Altan‘a vermeyip cezasını kendisi kesmek ister bu durum devlet’in hoşuna gitmeyecektir ve Hızır‘ın bu hamlesi devlet ile arasının açılmasına sebebiyet verecektir. Zeki‘nin aradığı fırsat ayağına gelmiştir. Hızır’ın devlet ile arasının açılacağının sinyallerini alan Zeki masa ile Altan’ı açabilmek için planlar kurmaya başlar ve planını hayata geçirmek için hamlelerine başlar. Tahsin’in işine yarayacağını düşünen Altan, Tahsin ile güçlerini birleştirmeyi planlar.

Çakırbeyli’lerin silahları Façalıların deposundadır ve gizli bir operasyon sonucu örgüte satılmıştır. Hızır’ın Akif’e verdiği cezayı öğrenen Altan ‘ın Hızır‘a olan güveni derinden sarsılmıştır. Behzat ve İlyas’ın ise vakit kaybetmeden kendilerine oyun oynayanların özelliklede Zeki’ye hemen ulaşmaları lazımdır. Alparslan içlerindeki haini bulacağına söz vermiştir. İçlerindeki haini bulabilmek için Alparslan‘ın ilk hedefi silahların ilk olarak hangi depodan çıktığını bulması gerekiyordur. İlyas ve arkadaşları silahları bulabilmek için başlarına buyruk hareket ederek bir depoya girerler  girdikleri depoda onları neler bekliyor? Zeki‘nin planları yolunda gitmektedir planlarına katkıda bulunan, Çakırbeylilerin yeni hasmını da yanına çekerek Zeki gücüne güç katar. Uğraştığı sorunların ardından Hızır daha fazla sorun çıkmasını istememektedir bu yeni yapılan ortaklığın hangi sorunlara gebe olacağının farkında olmayan Hızır‘ın başına neler gelecektir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz 139. bölüm fragmanı yayınlandı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019