Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. Bölüm Sezon Finali Özeti. Hızır Öldü mü ?

28 Mayıs sezon finali yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. bölüm sezon finali nasıl bitti ? Bölüm sonu vurulan EDHO Hızır öldü mü? Diziden ayrılıyor mu? Hızır Tahsin’i öldürdü mü sezon finali özeti çok heyecanlı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sezon Finali Tekrarı ne zaman nereden nasıl izlenir ?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. Bölüm Sezon Finali Özeti. Hızır Öldü mü

Bu güne kadar en güzel bölümünü çeken Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali Hızır öldü mü? Behzat’ın amca oğlu Tahsin Façalı diziden ayrıldı mı? Yanlış yollara giren Tahsin verdiği kararlar ile Hızır’a ciddi zarar vermeye başlamıştır. Sezon finali bölümünde havuz başına topladığı Hızır’ın adamlarından ilkine sıkmış ve havuza göndermiştir. Bu durum bardağın son damlası oldu. Sandalye ile havuza atlayan elleri bağlı Hurşit bir hamle ile ellerini çözdü. Sakladığı silahı ile sudan çıktığı gibi Tahsin’in korumasını vurur. O anda Façalı’nın kardeşi Behzat, İlyas ve Boran Tahsin’in evini basarlar. Kaçacak yeri olmaya Tahsin esir alınır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali Hızır öldü mü

Bahçede Tahsin’i tuttukları yere Hızır gelir. Yaptıklarının cezasını düşünmeden verir ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tahsin öldü mü Façalı diziden ayrıldı mı sorusuna son noktayı koymuştur. Artık EDHO Tahsin öldü kesin e net olarak diziden ayrıldı. Sezon finalinde heyecan bunun ile de bitmedi. Her sezon sonunda olduğu gibi klasik Kurtlar Vadisi dizisinden beri süre gelen baş rol oyuncusunun sezon finalinde vurulması.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tahsin öldü mü Façalı

Edho Tekin Öldü mü?

Tahsin’in havuz başında ilk vurduğu isim Tekin öldü mü kurtuldu mu? Boran’ın kardeşi Tekin öldü mü merak ediliyordu. Sezon finali bölümünde Tekin’in başına aldığı kurşun onu öldürmeye yetti. Ardından suya düşüp oksijensiz kalan Tekin EDHO gelecek sezon oynamayacak. Diziden ayrıldı. Kendisine bu bölüme kadar olan katkıları için teşekkür ediyoruz.

Edho Tekin Öldü mü

Zeki Hızır’ı öldürmesi için bir adam tutar. Evinin adresini Hızır’a verir. Silahları kendisine teslim eder ve konuşma bitmiştir diyerek hedefi göstermişti. Edho sezon finali 28 mayıs Hızır Öldü mü? Silah tüccarı olan Hızır’ın deposunu basarak ganimeti ele geçiren Zeki Hızır’ın ölme fermanını imzalar. Silahları terör örgütlerine satar ancak biri hariç. Bu silahı Hızır’ı vurmak için saklamıştır. Sezon finali bölümünde Hızır öldü mü merak ediliyor. Zeki’nin adamı takip ettiği Hızır’ı gece göğsünden tek kurşun ile vurup düşürüyor. O sırada telefon ile görüşen Hızır’ın yardımına yetişilse de sezon finalinde Hızır öldü mü açıklanmayacak. Ancak Oktay Kaynarca Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılmayacak. Gelecek sezonda usta oyuncu diziye devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019