Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ekranlarda yayınlanan 142. bölümü Google Trendler’ine girdi. 142. Bölümü buradan izleyebilirsiniz. Dizinin bölümü bitmiş olmasına rağmen Google’da izlenmek için en çok arananlar arasında. ATV ‘nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ın 142. bölümünde neler yaşandı?

EDHO

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 142. Bölümünde Neler Oldu?

Hızır, yaptığı son infazla büyük bir başarıya ulaştı fakat Amerikalı düşmanlarının dikkatini üzerine çekerek çok büyük bir risk aldı. Bu konu üzerine yapılan toplantıda, grubun yeni üyesi olarak Behram sunuldu. Bunun üzerine Behram sadakat testine tabi tutuldu. Behram’a güvenip güvenemeyeceğini ölçmek isteyen Hızır, Behram’a daha önce birlikte iş yaptığı örgütlerle çatışması emrini verdi. Feyyaz’ı korkutacak olan bu testin sonucu, tüm grup üyelerinin hayatını etkileyecek. Haşmet, ailenin kadınlarına el sürme hadsizliğini gösteren Meftunlarla ilgili öğrendiklerini Hızır’dan saklayamadı.

EDHO

Hızır, öğrendiği bu gerçek karşısında sakinliğini korusa da, bu emri uygulayan Bülent Meftun’un cezasını verdi. Böylece Çakırbeyliler ve Meftunlar arasındaki soğuk savaşta durumlar bir anlığına eşitlendi. Hızır, her yönden saldırıya uğradığı düşmanlarının güç buldukları ve arkasına aldıkları Altan’la karşı karşıya geldi. Bu karşılaşmada Ünal Kaplan’ın öldüğünü öğrendi. Hızır, vatanını, milletini satan bir hain olmak yerine, bir hainin silahının ucunda korkmadan can verebileceğini bir kez daha kanıtladı.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. Bölüm İzle

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.