Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2018-2019 Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2018-2019 Yeni Gelen Oyuncular Kimler? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2018-2019 Yeni Gelen Oyuncular Kimler? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Yen sezon hazırlıklarını sürdüren Atv dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2018-2019 Yeni Gelen Oyuncular Kimler? diye merak edenler için bu içeriği hazırladık. Başrollerinde Oktay Kaynarca,Deniz Çakır,Olgun Şimşek,Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer ve Tarık Ünlüoğlu gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizi çok yakında 3. sezonuna merhaba diyecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2018-2019 Yeni sezonda kadrosuna yeni oyuncular da gelmeye devam ediyor. Usta senarist Raci Şaşmaz’ın yapımcılığını yaptığı EDHO 4. sezonda diziye gelen ve giden ayrılan oyuncuları sizlere buradan duyurmaya ve özellikle yeni gelen oyuncular hakkında kısa bilgiler yazmaya devam edeceğiz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni 4.Sezon DİZİYE GELEN OYUNCULAR

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni 4. Sezon 2018-2019 Yeni Gelen oyuncuları burada sizlere tanıtmaya çalışacağız. Tufan bey petrol işinde Boran bey imalatta eşsiz, İzzet bey İstanbula döndü Avrupa limanlarından sorumlu, Fuat ve Sinan beyler de Hatırlı insanlar..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tekin Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tekin rolü ile ekranlara gelen oyuncu Tevfik Erman Kutlu‘dur. 1979 yılında Ankarada dünyaya gelmiştir. Kurtlar Vadisinde Tayfun rolünde yer almıştı.Daha sonra İçerde ve Savaşçı dizisinde de rol alan oyuncu son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Tekin rolünü canlandırıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi İzzet Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde en merak edilen ve sessiz sakin tavrı ile merak uyandıran İzzet hakkında bilgi verelim. Dizinin yeni sezon ilk bölümünde ekranlara gelen oyuncunun gerçek adı Nizam Namidar‘dır. Hızır Kıbrıs adasında bir toplantı düzenler. Bu toplantıda Ziya toplantıya katılanları tanıtır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Sinan Kimdir?

İzzet beyin en yakın iki adamı olan Fuat ve Sinan diziye ilerleyen bölümlerde daha çok katılacaklar. Masadaki tüm adamlar Amerika karşıtı tavır sergilerken Amerika’ya haraç vermeye aslında tüm üyeler karşı çıkar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. sezonda Onur Tan’ın yönetmenliğini üstlendiği efsane dizinin yeni sezonuna yeni bir oyuncu katılıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda yeni sezonda diziye giren yeni oyuncu kim diye merak ediyorsanız hemen yazalım…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İsmail Filiz hangi rolde

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2018-2019 Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3. sezonda giren oyuncu daha önce Ezel dizisiyle ünlenen ve son olarak Muhteşem Yüzyıl:Kösem adlı dizide yer alan İsmail Filiz EDHO dizisinin yeni sezonunda rol alacak. İsmail Filiz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3. sezonda hangi rolde oynayacak henüz kimse bilmese de kısa süre sonra açıklanınca buraya yazacağız.

İsmail Filiz kimdir sevgilisi kim hakkında bilgiler nelerdir hemen bahsedelim… İsmail Filiz, 1980 senesinde Çankırı’da doğmuştur. “Anadolu Kartalları” filminde Üsteğmen Tunç Sözeri rolünü başarıyla üstlenen İsmail Filiz daha sonra “Paşa Gönlüm” dizisinde baş rolde oynamıştır.

İsmail Filizin oynadığı Filmler ve Diziler :
2009 – Ezel (TV Dizisi)
2011 – Anadolu Kartalları (Üsteğmen Tunç Sözeri) (Sinema Filmi)
2014 – Paşa Gönlüm (Melih) (TV Dizisi)
2014 – Ezra (Çahangir Hüseyinov)(TV Dizisi)
2015 – Milat (Yağız Ali) (TV Dizisi)

İsmail Filiz kimdir sevgilisi kimİsmail Filiz Nurana Filiz ile evlidir.. Merak edenler için instagram adresi: instagram.com/ismailflz “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”,yeni sezonuyla 2018 Eylül’de Atv’de!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bazı oyuncuların ayrıldığı ancak 4. sezonda dizi Kadrosuna Mustafa Üstündağ ve Hüseyin Avni Danyal gibi deneyimli oyuncuların da dahil olduğu dizi 4.sezonuyla ekranlara gelecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Mustafa Üstündağ 4. Sezonda diziye katıldı.

Mustafa Üstündağ, 11 Şubat 1977 tarihinde Mersin’de doğmuştur. Konservatuarda okumak için istanbul’a gitti sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Muro karakteri ile hafızalara kazınmıştır..
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Mustafa Üstündağ 4. Sezon

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hüseyin Avni Danyal 4. Sezonda diziye katıldı.

Trabzon’da dünyaya gelen başarılı oyuncu, babasının görevi nedeniyle Ankara’ya yerleşti. Lise eğitimini Ankara’da alan Hüseyin Avni Danyal, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde oyunculuk üzerine eğitim aldı. Kamera karşısına ilk kez Dost Eller isimli dizi ile kamera karşısına geçti. Altı kez nikah masasına oturan Hüseyin Avni Danyal, 2011’de Özgen Kılıçarslan ile son evliliğini yaptı.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hüseyin Avni Danyal

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Birgen Engin 4. Sezonda diziye katıldı.

Son olarak Kayıtdışı dizisinde rol alan Birgen Engin Eskiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kadrosuna dahil oldu. Birgen Ergen, 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Konservatuar eğitimini tamamladıktan sonra Londra’da fiziksel tiyatro, işletme ve sanat işletmesi ile ilgili eğitimler almıştır. Bir süre Kırgın çiçeklerde rol aldı.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Birgen Engin

Cansu Melis Karakuş Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda: ATV’nin iyi izleyici çeken dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna Cansu Melis Karakuş katıldı. 1991 yılında dünyaya gelen Cansu Melis Karakuş aslen Konyalı. Babası Konyalı olan Cansu Melis Karakuş’un annesi de Suriye kökenli. Annesi ve babası Cansu Melis Karakuş 16 yaşlarında iken ayrıldıkları için Cansu Melis Karakuş da annesi ve kardeşi ile birlikte İstanbul’da yaşıyor. Yeditepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde okudu. Manken ajanslarında ülkemizi temsil etti.
Cansu Melis Karakuş Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2018-2019 Yeni Gelen Oyuncular Kimler? (3 Yorum)

  1. kaliteden asla ödün neremez raci bey 2018 2019 alpaslan hızırali nin hayatına biri girsin tepki çekilmez alpaslan yada hızırali nin hayatına meryem gibi bir kadın sokun ömer merveyle yakışıyorlar

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2018