Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2019-2020 Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Yen sezon hazırlıklarını sürdüren Atv dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2018-2019 Yeni Gelen Oyuncular Kimler? diye merak edenler için bu içeriği hazırladık. Başrollerinde Oktay Kaynarca,Deniz Çakır,Olgun Şimşek,Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer ve Tarık Ünlüoğlu gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizi çok yakında 3. sezonuna merhaba diyecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2018-2019 Yeni sezonda kadrosuna yeni oyuncular da gelmeye devam ediyor. Usta senarist Raci Şaşmaz’ın yapımcılığını yaptığı EDHO 4. sezonda diziye gelen ve giden ayrılan oyuncuları sizlere buradan duyurmaya ve özellikle yeni gelen oyuncular hakkında kısa bilgiler yazmaya devam edeceğiz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni 4.Sezon DİZİYE GELEN OYUNCULAR

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni 4. Sezon 2018-2019 Yeni Gelen oyuncuları burada sizlere tanıtmaya çalışacağız. Tufan bey petrol işinde Boran bey imalatta eşsiz, İzzet bey İstanbula döndü Avrupa limanlarından sorumlu, Fuat ve Sinan beyler de Hatırlı insanlar..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tekin Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tekin rolü ile ekranlara gelen oyuncu Tevfik Erman Kutlu‘dur. 1979 yılında Ankarada dünyaya gelmiştir. Kurtlar Vadisinde Tayfun rolünde yer almıştı.Daha sonra İçerde ve Savaşçı dizisinde de rol alan oyuncu son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Tekin rolünü canlandırıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi İzzet Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde en merak edilen ve sessiz sakin tavrı ile merak uyandıran İzzet hakkında bilgi verelim. Dizinin yeni sezon ilk bölümünde ekranlara gelen oyuncunun gerçek adı Nizam Namidar‘dır. Hızır Kıbrıs adasında bir toplantı düzenler. Bu toplantıda Ziya toplantıya katılanları tanıtır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Sinan Kimdir?

İzzet beyin en yakın iki adamı olan Fuat ve Sinan diziye ilerleyen bölümlerde daha çok katılacaklar. Masadaki tüm adamlar Amerika karşıtı tavır sergilerken Amerika’ya haraç vermeye aslında tüm üyeler karşı çıkar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. sezonda Onur Tan’ın yönetmenliğini üstlendiği efsane dizinin yeni sezonuna yeni bir oyuncu katılıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda yeni sezonda diziye giren yeni oyuncu kim diye merak ediyorsanız hemen yazalım…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İsmail Filiz hangi rolde

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2018-2019 Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3. sezonda giren oyuncu daha önce Ezel dizisiyle ünlenen ve son olarak Muhteşem Yüzyıl:Kösem adlı dizide yer alan İsmail Filiz EDHO dizisinin yeni sezonunda rol alacak. İsmail Filiz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3. sezonda hangi rolde oynayacak henüz kimse bilmese de kısa süre sonra açıklanınca buraya yazacağız.

İsmail Filiz kimdir sevgilisi kim hakkında bilgiler nelerdir hemen bahsedelim… İsmail Filiz, 1980 senesinde Çankırı’da doğmuştur. “Anadolu Kartalları” filminde Üsteğmen Tunç Sözeri rolünü başarıyla üstlenen İsmail Filiz daha sonra “Paşa Gönlüm” dizisinde baş rolde oynamıştır.

İsmail Filizin oynadığı Filmler ve Diziler :
2009 – Ezel (TV Dizisi)
2011 – Anadolu Kartalları (Üsteğmen Tunç Sözeri) (Sinema Filmi)
2014 – Paşa Gönlüm (Melih) (TV Dizisi)
2014 – Ezra (Çahangir Hüseyinov)(TV Dizisi)
2015 – Milat (Yağız Ali) (TV Dizisi)

İsmail Filiz kimdir sevgilisi kimİsmail Filiz Nurana Filiz ile evlidir.. Merak edenler için instagram adresi: instagram.com/ismailflz “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”,yeni sezonuyla 2018 Eylül’de Atv’de!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bazı oyuncuların ayrıldığı ancak 4. sezonda dizi Kadrosuna Mustafa Üstündağ ve Hüseyin Avni Danyal gibi deneyimli oyuncuların da dahil olduğu dizi 4.sezonuyla ekranlara gelecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Mustafa Üstündağ 4. Sezonda diziye katıldı.

Mustafa Üstündağ, 11 Şubat 1977 tarihinde Mersin’de doğmuştur. Konservatuarda okumak için istanbul’a gitti sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Muro karakteri ile hafızalara kazınmıştır..
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Mustafa Üstündağ 4. Sezon

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hüseyin Avni Danyal 4. Sezonda diziye katıldı.

Trabzon’da dünyaya gelen başarılı oyuncu, babasının görevi nedeniyle Ankara’ya yerleşti. Lise eğitimini Ankara’da alan Hüseyin Avni Danyal, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde oyunculuk üzerine eğitim aldı. Kamera karşısına ilk kez Dost Eller isimli dizi ile kamera karşısına geçti. Altı kez nikah masasına oturan Hüseyin Avni Danyal, 2011’de Özgen Kılıçarslan ile son evliliğini yaptı.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hüseyin Avni Danyal

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Birgen Engin 4. Sezonda diziye katıldı.

Son olarak Kayıtdışı dizisinde rol alan Birgen Engin Eskiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kadrosuna dahil oldu. Birgen Ergen, 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Konservatuar eğitimini tamamladıktan sonra Londra’da fiziksel tiyatro, işletme ve sanat işletmesi ile ilgili eğitimler almıştır. Bir süre Kırgın çiçeklerde rol aldı.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Birgen Engin

Cansu Melis Karakuş Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda: ATV’nin iyi izleyici çeken dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna Cansu Melis Karakuş katıldı. 1991 yılında dünyaya gelen Cansu Melis Karakuş aslen Konyalı. Babası Konyalı olan Cansu Melis Karakuş’un annesi de Suriye kökenli. Annesi ve babası Cansu Melis Karakuş 16 yaşlarında iken ayrıldıkları için Cansu Melis Karakuş da annesi ve kardeşi ile birlikte İstanbul’da yaşıyor. Yeditepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde okudu. Manken ajanslarında ülkemizi temsil etti.
Cansu Melis Karakuş Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar? sorularına yanıt vereceğiz. 22 ocak 2019 Salı günü Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve özetsiz yeni bölümüyle izleyicisine kavuşacak olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni oyuncular dahil oldu ve Façalı ailesinin mensupları olarak diziye katılacaklar. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde Façalılar oldukça güçlü ve dişli bir aile olarak katılacaklar ve bu ailenin üyeleri de Hızır ile büyük bir mücadeleye hazırlanıyorlar.

Salı akşamları ATV ekranlarında yayınlanan ve her hafta ciddi oranda izlenme oranları kazanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni 4 oyuncu katıldı. Başrollerinde Oktay Kaynarca Ozan Akbaba Yunus Emre Yıldırımer ve Mustafa Üstündağ gibi oyuncuların yer aldığı Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 22 Ocak salı günü 3 haftalık aranın ardından yeni bölümü ile Atv’de ekrana gelecek. Salı günü yayınlanacak olan kupa maçın hemen ardından özetsiz olarak yayınlanacak olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Façalılar Ailesi diziye yeni bir renk katacak.

Eşkıya Edho Façalılar Turgut TunçalpEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Façalılar Kimdir? Amaçları Ne?

23 Ocak salı günü yayınlanacak olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 122. bölümünde Turgut Tunçalp dizinin kadrosuna dahil olacak. Daha önce birçok dizide oynayan Turgut Tunçalp Adanalı, Sakarya Fırat, Kaçak, Diriliş Ertuğrul, Vatanım Sensin ve Çukur’da oynamıştı. Turgut Tunçalp dizide İlyas’ın ölümünün azmettiricisi Façalı karakterine hayat verecek. Turgut Tunçalp’in dizide “Façalı Dayı” lakabıyla anılan Haşmat karakterine hayat vereceği öğrenildi. Bildiğiniz üzere Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde İlyas karakteri façalı ailesinden birisi tarafından vurulmuş ve ortadan kaldırılmıştı.

Her ne kadar bu bir oyun olsa da Hızır Reis’in düşüncesi oldukça başkadır.. İlyas’ı bir süre saklayacak olan Hızır Reis daha sonra onu tekrar ortaya çıkarmayı düşünüyor ve böyle bir oyunu Façalılara karşı oynamayı planlamış görünüyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Façalılar İstanbuldaki yer altı işlerini en iyi takip edip yürüten bir ailedir. Hızır Çakırbeyliye de bir ders vermek ve onun egemenliğini kırmak amacındadırlar façalılar. Turgut Tunçalp’in dizide “Façalı Dayı” lakabıyla anılan Haşmet karakterine hayat vereceği öğrenildi..Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Façalılar Emir Benderlioğlu

Eşkıya Dünyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadrosuna Turgut Tunçalp’in ardından iki oyuncu daha katıldı.Turgut Tunçalp’in ardından dizinin kadrosuna Façalı ailesinin diğer üyeleri olarak Emir Benderlioğlu ve İlhan Şen katıldı.Zeki Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde İlyas Gerçekten ölecek mi, hemen belirtelim ki lyas Ölmeyecek Çünkü İlyas Hızır tarafından korunuyor ve Hızır onu korumak için ölmüş olarak gösterecek ve özellikle onun ölmesini isteyenlere karşı büyük bir koz kullanmış olacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İlyas Ölecek mi, Ne Zaman Geri gelecek?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İlyas Ölecek miEDHO’da bu hafta İlyas çok büyük bir oyunun kurbanı olacak. Cezaevine giren İlyas’ın işini bitirmek için harekete geçen Mesut Onu burada kıstırarak öldürmek ister. Mesut cezaevinde İlyas’ı öldürtmeye çalışıyor ancak İlyas bu saldırıdan yaralı kurtulacak ve ölmeyecek. Hızır İlyasa karşı yapılanların bedelini de Mesut’tan çok fena çıkaracaktır.
Başka bir ceza evine sevk edileceği sırada bıçaklanan İlyas elleri kelepçeli şekilde yere yığılıyor. Durumu ağır olan İlyas’ın ölüp ölmediğini yukarıda açıkladık ama yine de sizlerin tahminlerine bırakıyoruz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Façalı ailesinin üyeleri kimler:

Edho Façalılar İlhan Şen

Diziye yeni bölümlerde Façalı Ailesi de oldukça renkli bir şekilde katılıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin tansiyonunu iyice artıracak olan Façalı Ailesi‘nin fertlerini ise son olarak ‘Müslüm’ filmindeki performansıyla beğeni toplayan Turgut Tunçalp, Netflix’te yayınlanan ‘Börü’ dizisi sayesinde şan ve şöhreti yurt dışına da taşan Emir Benderlioğlu ve ‘Şahin Tepesi’ dizisiyle dikkatleri üzerine çeken İlhan Şen canlandırıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Façalılar bakalım diziye nasıl bir canlılık getirecek reytingleri artıracaklar mı izleyip göreceğiz.

Diziye yeni bölümlerde Façalı Ailesikatılıyor. Façalı Ailesi’nin fertlerini ise son olarak ‘Müslüm’ filminde Müslüm Gürses’in babasını canlandıran beğeni toplayan Turgut Tunçalp, Börü dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplayan Emir Benderlioğlu ve ‘Şahin Tepesi’dizisiyle dikkatleri üzerine çeken İlhan Şen oluşturacak. Zengin Kız Fakir Oğlan dizisiyle akıllarda yer eden Gözde Okur da Çakırbeyli Ailesi’ne katılan bir başka önemli isim. Turgut Tunçalp’in dizide “Façalı Dayı” lakabıyla anılan Haşmat karakterine hayat vereceği öğrenildi.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Çakırbeyli Ailesi’ne ise Gözde Okur katıldı.Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Çakırbeyli Ailesi'ne ise Gözde Okur katıldı.

Öte yandan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Çakırbeyli Ailesi’ne ise Gözde Okur katıldı. ‘Zengin Kız Fakir Oğlan’ dizisiyle akıllarda yer eden Gözde Okur, şu günlerde bir yandan da ‘Herkesin Bildiği Sırlar’ adlı tiyatro oyununa hazırlanıyor. Edhoda oldukça renkli bir bölüm bizi bekliyor. Gözde Okur bakalım dizide nasıl bir rolde karşımıza gelecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümüyle Salı 20:00’te atv’de!​

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2019-2020 Yeni Gelen Oyuncular Kimler? (8 Yorum)

  1. Sayın oktay abi bence ATV yayın olmasın başka bir kanal olsun diyorum ve bu kanallar dan başka bir show TV yayın iki KanalD üçüncü Star TV ve son olarak show TV en çok izlenen kanal Show TV’nin yeni dizisi eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Eylül de show TV de Salı akşamı yayınlayın teşekkür ediyorum dedim selamlar saygılar sevgiler sunarım ellerinde öperim seni çok seviyorum oktay abi bence ATV olmasın başka hangi Kanal olursa olsun diyorum

  2. Sayın oktay kaynarca ve Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz yakında Show TV de yayınlayın 14/09/2019,Salı akşamı yayınlayın saat 20 00

  3. Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz yakında yeni sezon da Show TV ekranlarında yayınlayın 14/09/2019.Salı akşamı yayınlayın

  4. Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz diyorum ve çok güzel bir dizinin Show TV de Salı akşamı yayınlayın

  5. Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz show TV yayın yapın bize yeter diyorum biz ATV yi izlemiyoruz ve en izlediğimiz ondan sonra KanalD fo×TV TRT 1 bizim izlediğimiz kanal 4Tane kanal izliyoruz en çok izlenen başka kanal yoktur Allah’a emanet olun yeni sezon da görüşmek üzere diyorum Allah’a emanet olun diyorum

  6. kaliteden asla ödün neremez raci bey 2018 2019 alpaslan hızırali nin hayatına biri girsin tepki çekilmez alpaslan yada hızırali nin hayatına meryem gibi bir kadın sokun ömer merveyle yakışıyorlar

Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2018