Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 77. Bölüm Fragmanı Özeti 24 Ekim

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 77. Bölüm Fragmanı ve özeti 24 ekim salı… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde Hızır’ın intikamları artıyor. Servet’in eşi Mübeccel’in intikamını almakta ona düşüyor. Ekremin ortadan kaldırılması gerekiyor. Hızır bunun için yeni planlar yapıyor.

Ekremin evine yerleştirdikleri silah yerinde olmayınca Hızır tuzağa düştüklerini anlar. Ekrem ise bu olanların Teomanın suçu olduğunu düşünür ve Yaşara Teomanı öldürmesini söyler. Yaşar Teomanı ortadan kaldırır. Sonrasında İlyas ile buluşur.

Polisler İlyas ve Yaşarı yakalarlar. Bu durumdan nasıl kurtulacaklardır? Yaşarın oyunu ile kurtulurlar ve İlyasta bu işe karışır. Hızır masa da gerilimin artmasının ardından düşmanlarını ortadan kaldırmak için yemin eder. Yaşar ve İlyas suçu ortaklaşa üstlenmiş olurlar.

Ekremin oyunun sıyrılmayı düşünmektedir. İstihbarattaki karşıt yapılanmayı açığa çıkarmaya çalışan Ceylan ve Nevzat bu durumu devletin menfaatine kullanmayı bilirler. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 77. Bölüm özeti fragmanı bilgileri sitemizde sizlerle paylaştık. 

https://www.youtube.com/watch?v=Q9kNSL5VBRc

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2017