Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. Bölüm Fragmanı Özeti 5 Aralık Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. Bölüm Fragmanı Özeti 5 Aralık Salı Hakkında detaylı bilgiler:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. Bölüm Fragmanı Özeti 5 Aralık Salı… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde Hızır hastaneden dönerken yine olanlar olur. Mürsel’in tuzağına düşerler. Ancak Ünal Kaplan yardım eder bu tuzaktan sağ salim çıkarlar.

Hızır Mürsel’i yaraladı ve öldüğünü de duyup rahat bir nefes almak ister. Hızır çok öfkelidir ve bu öfke elbet birine patlayacaktır. Ünal ona iyilik yapıp hayatını kurtarmasına rağmen Ünal’a bile tehditler savurur. Yaşar da içerden, dışarıdakilerin güvenliğini sağlamak için çabalamaktadır. Kimsesiz dostları sayesinde edindiği bilgileri Tipi’nin yakınlarıyla paylaşacak, Mürsel’e bir adım daha yaklaşmalarını sağlayacaktır.

Herkesin ortak derdi haline gelen kara bela ortadan kalkmadan kimse rahat uyumayacaktır. Kızının katillerini bulmayı kendine takıntı haline getiren Meryem ise bunu başarana kadar eylemlerine devam etmekte kararlıdır. Planları dahilinde Hızır, Ali ve Selda’yı nişanlamak istemesi, Hızır için bardağı taşıran son damla olacaktır…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. Bölüm Özeti fragmanı bilgileri konumuzda sizlerle…

https://www.youtube.com/watch?v=g61cvpz7LyU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2017