Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Aralık

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Aralık konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Aralık hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümünde Hızır Mürsel’i ele geçirmiştir. Ancak onu gizli tanık olarak Nevzat’a teslim eder. Ama bu birilerini sinirlendirir. Baştan beri tüm planları bilen ve içinde olan Kimsesiz Yaşar’ı sinirlendirir bu durum. İlyas’ın ise bu durumlardan hiç haberi yoktur. Ama arkasından çevrilen bu planlara en kısa zamanda karşılık verecektir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Aralık salı Atv de..

18 Aralık Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. Bölümde Mürsel bildiklerini anlatmayı isimleri tek tek söylemeyi ve bunun karşılığında serbest kalacağını planlar ve bunun pazarlığını yapar. Alparslan ise ona son bir şans bile vermeyi düşünmez. Alparslan Mürsel’den ya tüm bildiklerini öğrenecektir ya da onu öldürecektir. Mürsel’in verdiği isimlerden birisi kimsenin tahmin edemeyeceği biri çıkar.

Ailenin tüm bireyleri Hızır ve Meryem’i barıştırmaya çalışırlar. Ömer bu konuda en iddaalı yolu dener. Bu amaçlarında başarılı olacaklar mı? Candan da beklemediği tepkilerle karşılaşacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. bölüm özeti fragmanı bilgileri sitemizde sizlerle…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=ttSRJnysfoM

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Aralık (1 Yorum)

  1. hala zorluyorsunuz tipi çocuguna zeynep adını verdi hızır kızımın adını kızına verme desin bunu yapamazmısınız zeynep yine zeynep çakırbeyli olarak dogsun bu dizi 2020 ye kadar sürmeli son nokta

Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2017