Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Şubat

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Şubat…  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde Hızır Hakkı’nın muhasebecisini alı koyar. Ama bu durum da onun ailesinin tehlikeye girmesine sebep oldu. Hurşit’in durumuda ağır. Meryem ve Ömer’i canı pahasına korurken canından olacak mı?

Hızır hastaneden iyi bir haber bekler. Şahin Ağa’da Hızır’a rest çeker ve gider. Hızır’da Şahin Ağa’nın başına buyruk bir iş yapıp başına dert açmasından korkar. Şahin Ağa’nın planları çok farklıdır. Yaşar ile birlikte savaşa girmeyi düşünür. Şahin Ağa’yı herkes kararından döndürmek ister. Onu Yaşar’dan korumak isterler. Ancak bu hiçte kolay olmayacaktır. Yaşar’ın vazgeçmeye niyeti yoktur.

Ünal ile toplantı yapıp uzlaşmayı düşünen Ekrem amacına ulaşacak mı? Ekrem diğer taraftan da Hakkı üzerinden oynadığı oyuna devam eder. Ünal, Hızır’ı büyük planlarının ortaya çıkmaması için ikna etmek zorundadır. Hızır’ın Servet’e hazırlattığı bomba ise beklenen uzlaşmanın zor olacağının kanıtıdır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91. bölüm özeti fragmanı bilgilerini sizlerle konumuzda paylaştık. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz salı akşamları Atv ekranlarında yayınlanıyor. Yayınlandığı günden beri de özellikleri erkek seyirciler tarafından beğenilerek takip ediliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi reytinglerde sürekli Kadın dizisi ile yarışıyor. Salı günü reytinglerinde birinci Kadın ya da Edho oluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91. bölüm özeti fragmanı bilgileri….

https://www.youtube.com/watch?v=IH4800RESfU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Şubat (2 Yorum)

  1. özgür hanım tekrar diziye girsin ilyasa yakışıyor çıkması hataydı 2019 2020 ye kadar sürecek bir dizi ilyas baba olmayı hak ediyor SELDA ÖLECEK ARTIK

Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2018