Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Candan Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Candan Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı Hakkında detaylı bilgiler:

Atv de ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Candan Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagram resimleri ile merak edilen oyuncu hakkında sizlere daha fazla bilgiler vermek istiyoruz. Edhoda candan kimdir Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Candan rolü karakteri hakkında bilgileri sizlere sunacağız buradan..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Candan rolünü oynayan oyuncunun gerçek adı nedir? Oyuncumuzun adı Arzu Yanardağ‘dır. Daha önce bir çok dizi ve filmde oynayan Arzu Yanardağ oldukça başarılı bir oyuncudur.. Edhoda Candan rolü ile 28 Kasım salı günü diziye dahil olan oyuncuyu Meryem dizinin sonunda Hızırbeyli ile Candanı aynı odada görünce ister istemez kıskanır. Ebette bu kıskanma Candanın güzel biri olmasından kaynaklanıyor..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Candan rolü kimdir gerçek adı bilgileri

Candan sıradan biri değildir, birilerinin özel olarak tuttuğu bir kadındır. Hızı ile aynı ortamı paylaşması tesadüf değildir. Hızır oteldeki odasında bu hazırlıksız basılması için ne yapacak Meryemin gönlünü nasıl alacak ileriki bölümlerde izleyip göreceğiz. Arzu Yanardağın Candan rolü ile diziye katılması ile oldukça heyecanlı bölümler bizleri bekliyor..

Bunu Görmelisin!  Kuzgun Dizisi Meryemin Gençliğini Kim Canlandırıyor (Emel Dede)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Candan rolündeki Arzu Yanardağ Kimdir: 31 Ağustos 1977 tarihinde İstanbulda doğan güzel oyuncu başak burcudur. Arzu Yanardağ 169 boyunda ve 51 kilogramdır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Candan rolü Arzu Yanardağ İnstagram Hesabı:  instagram.com/arzu_yanardag_official

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Candan resimleri

https://www.youtube.com/watch?v=OTe3EENYMnk

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2017