Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali mi?

Atv ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile günü reytinglerde birinci olarak kapatan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali mi? diye gelen sorulara bizlerde cevap vermek istedik. Salı günleri ekrana gelen ve Anne dizisi ile yaptığı tatlı rekabette o diziyi ve yeni çıkan tüm dizileri sollayıp geçen Edho yeni sezonda var mı yok mu?

Öncelikle reytingleri ele alalım. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi salı günleri reytinglere adeta damga vuruyor. Hemen hemen her hafta ilk sırada yer alan yapım hangi dizi aynı güne denk gelse kısa sürede final yapmak zorunda kalıyor. Bir tek Anne dizisi ayakta kalabildi oda yakında bitecek. Kısacası Edho salı günleri rakipsiz diyebiliriz.

Dizimiz bir mafya dizisi olduğu ve yakın tarihimizi konu edindiği için izleyenlerin çoğu diziyi çok gerçekçi ve izlenebilir buluyor. Her izleyen 100 kişiden 94 kişisi diziyi sürekli takip ettiğini ve başka diziye bakmadığını ifade etmiş. Anketler gösteriyor ki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi salı günleri hem en çok izlenen hemde bağımlılık yapan bir dizi.

Geçmiş yıllarda Kurtlar vadisi dizisi vardı. Bu sezon fetö olayları nedeniyle o dizinin ekrana gelmemesi sonrada ekibin dağılmasının ardından o alandaki boşluğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi çok iyi doldurdu ve dizinin izleyici kitlesini daha önce o dizide de oynamış ve Çakır rolüyle çok sevilmiş olan Oktay Kaynarca çok iyi organize edip dizisine çekmeyi başardı izleyenleri.

Hal böyle olunca dizi çok sevildi tutuldu. Hiç bir yapımcı böyle sevilip tutulan bir diziyi bırakmak istemez. Reklam gelirleri üst seviyede, oyuncular mutlu, kanal izlenme oranlarından ve gelirlerden dolayı çok mutlu.. Kısacası dizide sorun yok şimdilik. Bu yüzden final yapması için bir sebep yok. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali mi? sorusuna da vereceğimiz cevap final yapmayacak, sezon finali yapıp kaldığı yerden Eylül 2017 de devam edecek yeni sezonu ile diyoruz.

30 MAyıs EDHO sezon finalinde başrol oyuncusu Sanem Çelik (Ceylan), Yüksel Arıcı (Vehbi), Serdar Orçin (Mert), Osman Albayrak (Serkan), Ece Hakim (Zeyno), Can Gürzap (Rüstem) ve Meryem Uzerli (Suzi) diziden ayrılan isimler oldular. Yeni sezonda dizimizde olmayacaklar. Yeni Sezon tarihi ise Ekim 2017 olarak belirlendi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3. Yeni Sezonu ile 2017-2018 sezonunda kaldığı yerden atv ekranlarında devam edecek. Lütfen sizde dizimizle ilgili soru veya sorunlarınızı bize yazın. Yazdığınız yorumlara cevap verilecektir. Hoşçakalın..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.