Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Mesut karakterini canlandıran Saydam Yeniay ve Ferman’ı canlandıran İlhan Şen diziden ayrıldı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Mesut karakterini canlandıran Saydam Yeniay ve Ferman’ı canlandıran İlhan Şen diziden ayrıldı mı?

ATV’nin sevilen reytng de zirveleri zorlayan dört sezondur devam eden salı günlerinin vazgeçilmezi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da ayrılık kararı geldi! Dizinin  son bölümünde iki kişi diziden ayrıldı!!!

ATV’nin adeta vazgeçilmeyen Salı günlerinin reyting rekorlarını kıran fenomen dizisi Eşkya Dünyaya Hükümdar Olmaz tüm hızıyla heyecanıyla devam edecek. Dizinin yeni bölümlerinde neler olacak? sorusuna cevap bekleyen seyirci dizinin ekranlara gelen son bölümünde iki karakterin diziden ayrılması izleyicileri şok etti. Peki ya Eşkiya Dünyaya Hükümdar  Olmaz dizisinde neler oldu? Yeni bölümde neler olacak? Hepbirlikte haberimizin devamında bakalım……

 

EDHO dan iki kişi ayrıldı!!!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Ferman nasıl öldü? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son olarak 135. bölümü ile ekranlara geldi. EDHO dizisinde son bölümde 2 kişi birden ayrıldı. Hapishaneden tahliye olan Hızır, Mesut’un mekanını bastı ve onu öldürdü. Son bölüm final sahnesinde Haşmet ise kendilerine ihanet eden oğlu olan Ferman için ölüm fermanı kararını verdi. Ve Ferman’ı boğdurarak öldürdü. Bu final sahnesi izleyicilerin aklına Muhteşem Yüzyıldaki ŞEhzade Mustafa’nın boğdurulma sahnesini getirdi.

ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 135. son bölümüyle 30 Nisan Salı akşamı ekrana geldi. EDHO son bölümde, fedailerin başına geçen Alpaslan, Hızır’ı cezaevinden çıkarmak için Ünal Kaplan’la anlaşma yaptı. Hızır ise içerden çıktıktan sonra Mesut’tan intikam aldı. Adamlarıyla Mesut’un mekanına baskın düzenleyen Hızır, tek kurşunla Mesut’u öldürdü. EDHO son bölüm finalinde ise Haşmet’in Ferman için verdiği ölüm kararını Çakırbeyliler durdurmaya çalıştı. Ancak Haşmet, kendilerine ihanet eden oğlu Ferman’ı affetmedi. Ferman bir çiftliğe götürülerek boğularak öldürüldü. Haşmet ise oğlu öldürülürken gözyaşlarına boğuldu. Böylece EDHO’da Mesut’u canlandıran Saydam Yeniay ile Ferman rolündeki İlhan Şen son bölümde diziye veda etti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu?

ATV ekranlarının vazgeçilmez dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30 nisan salı günü akşamı 135. final bölümüyle ekranlara geldi. Yayınlanan son bölümde fedailerin başlarına geçen Alpaslan Hızır’ı hapishaneden çıkartmak için Ünal Kaplan ile anlaşmaya oturdu. Hızır’da hapishaneden çıktıktan sonra Mesut’tan intikamını aldı. Adamlarını toplayarak Mesut’un mekanını bastı Tek kurşun sıkarak Mesut’u öldürdü. Haşmet ise oğlu Ferman için ölüm kararı aldı. Ferman bir çiftliğe götürülerek boğularak öldürüldü. Haşmet oğlunun ölümü esnasında göz yaşlarına hakim olamadı. Sonuç olarak MEsut karakterini canlandıran Saydam Yeniay ve Ferman karekterini canlandıran İlhan Şen son bölümü ile diziden ayrıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saydam Yeniay kimdir kaç yaşındadır?

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarın Tiyatro Bölümünden mezun olan Saydam Yeniay 24 mart 1964 yılında doğmuştur. Üniversiteden mezun olduktan sonra Devlet tiyatrolarında çalışmıştır. İlk çalıştığı yer ise Diyarbakır Devlet tiyatrosudur. Ve bu tiyatronun kuruluş döneminde oyuncu ve yönetmenlik yapmıştır. Sonrasında İstanbul Devlet Tiyatrosuna geçmiştir. Daha önceden ise Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sahne Sanatları ve Görüntü Sanatları Bölümü’nde rol dersi eğitmenliği yapmıştır. Birçok projede oyunculuk ve yönetmenlik yapan en son Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol almıştır.

İlhan Şen kimdir kaç yaşındadır?

Hayata Bulgaristan da gözlerini açan İlhan Şen 19 Aralık 1987 tarihinde doğmuştur. Ortaokula kadar olan eğitimini İstanbul’da tamamlayan oyuncu üniversite eğitimine Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde devam etmiştir. İlhan şen aynı zamanda modellikte yapmıştır ancak oyunculuğa kendini veren İlhan Şen oyunculuk eğitimi alarak oyunculuğa yönelmiştir. Son oynadığı dizi Eşkiya Hükümdar Olmaz dizisinde Erman Façalı olarak oynamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Mayıs 2019