Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Doktor Derya Kimdir? (Melissa Yıldırımer)

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Doktor Derya Kimdir? (Melissa Yıldırımer)… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni katılan doktor Derya karakterine hayat veren oyuncumuz Melissa Yıldırımer kimdir? EDHO’da gördüğümüz güzel oyuncu daha önce hangi dizilerde rol almıştı? Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Melissa Yıldırımer Kimdir? 1990 doğumlu olan oyuncu İstanbul doğumludur. 1.67 boyu ve 55 kg’dır. Haliç Üniversitesi oyunculuk bölümünde eğitim görmüştür. Yunus Emre Yıldırımer ile evlidir. Melissa Yıldırımer’in ilk oyunculuk deneyimi Kanıt dizisi ile olmuştur. Sonrasında ise Altınsoylar, Küçük Gelin ve Şefkat Tepe dizilerinde oynadı.

Melissa Yıldırımer son olarak Söz dizisinde Hafız karakterinin eşi Fatma’yı canlandırdı. Söz dizisinde senaryo gereği ölerek ayrılmıştı diziden. Bu yüzden de EDHO fırsatı değerlendirdi ve oyuncuyu kadrosuna kattı. Başarılı oyuncu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde doktor rolünde oynayacak. EDHO’ da  bu hafta ilk kez seyirci karşısına çıkan Doktor Derya karakteri seyirciden de tam puan aldı. Yeni bölümde Alparslan ve Doktor Derya sahneleri çok beğenildi.

https://www.youtube.com/watch?v=CIGUWUYU7Pw

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.