Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Cemre Kimdir? İlyas’ın Nişanlısı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Cemre Kimdir? İlyas’ın Nişanlısı kimdir Cemre hakkında detaylı bilgiler burada..

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Cemre Kimdir? İlyas’ın Nişanlısı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 4 yeni sezonu 25 Eylül 2018 Salı günü Atv ekranlarında başladı. Dizi de İlyas için uygun bir kız bulundu ve ailesinin istemek için girişimlere başlandı bile. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisine yeni giren oyuncu Cemre rolünde oynayan karakterdir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Cemre Kimdir?  Gerçek adı nedir bilgilerini ve İlyas ile olan ilişkisini nişanı düğünü hakkında burada sizlerle bilgileri paylaşacağız ve Cemre’nin kim olduğu hakkında ailesi ve dizide neler yapacağı hakkında sizleri sürekli bilgilendireceğiz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Cemre

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Cemre Karakterini oynayan oyuncunun gerçek adını birazdan sizlerle paylaşacağız. İlyas Cemre istemek için ailesiyle birlikte Cemre’nin evine gider ancak sade bir ören olmasını isteyen İlyas Cemre’nin istekleri karşısında pek oralı olmaz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Cemre rolünü oynayan oyuncu Birgen Engin‘dir. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden önce geçtiğimiz yıl erken final yapmış olan Kayutdışı dizisinde oynayan Birgen Engin oldukça güzel yüzlü ve dikkat çeken bir oyuncu.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Cemre Kimdir? İlyas’ın Nişanlısı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Cemre Kimdir? İlyas'ın Nişanlısı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Cemre karakteri daha ilk bölümden herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Birgen Engin 1982 yılında İstanbul ilimizde dünyaya gelmiş bir dizi oyuncusudur. Çok fazla dizilerde göremesek de Fox tv de Kayıtdışı dizisinde rol almıştı en son.

Birgen Engin bir süre Kırgın Çiçekler dizisinde de rol almış oldukça dikkat çeken bir oyuncu. İlyas ile Cemrenin nişan ve düğünü hakkında sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Cemre rolü

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Cemre Kimdir? İlyas’ın Nişanlısı (3 Yorum)

  1. bu sezon sıradan hiç bir özelligi olmayan bir 108 bölüm hiç 3 sezon başına benzememiş 1 bölüm 42 bölüm 72 bölüm bu bölümlerden daha farklı daha sıradan

Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2018