Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Final mi Sezon Finali mi? 2019-2020

Atv ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile merak edilip izlenme rekorları kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisi yeni sezonda devam edecek mi yoksa Mayıs 2019 de bitecek mi merak konusu oldu. Her kesimden izleyicinin merakla beklediği haberleri ve dizinin geleceğine dair bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Özellikle 112. bölümde Hızırın vurulması herkeste bir soru işareti bıraktı..

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Final mi Sezon Finali mi? 2019 da yoksa devam edecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dünya dolu malın olsa ne fayda Ne Fayda

Aslında bu soruyu merak eden seyircileri bu sayfaya getiren olan dizimizin 112. bölümünde Hızırın vurulmasıdır. Hızır vuruldu peki şimdi ne olacak dizi bitecek mi Hızır ölecek mi? Merak etmeyin sevgili izleyicilerimiz. Dizi devam ediyor, zaten reytingleri çok iyi, Hızır ölmeyecek dizide devam edecek..

Atv ekranlarında 3. sezonunu yayınlayan ve oldukça iyi izlenme oranlarına sahip olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisi acaba bu sezon bitecek mi yoksa sezon finali yaparak gelecek sene 2018-2019 da devam edecek mi izleyenler merak ediyor. Diğer önemli bir soru da dizinin kaçıncı bölümde biteceği konusu..

Dizi oldukça iyi gidiyor. Aldığı reytingler ile günlük değil haftalık olarak da en yüksek reytinglerden birini alıyor. Her hafta ortalama olarak Diriliş Ertuğrul 1. olurken Söz dizisi 2. oluyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ise 9 civarında aldığı reyting oranları ile 3. sırada yer alıyor. Böylelikle Salı günü değil haftanın da en çok izlenen dizilerinden birisi oluyor sürekli.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile aynı günde ekrana gelen Kadın ve Ufak Tefek Cinayetler gibi dizilerin oldukça iyi reytingler aldığını, en son başlayan Kanal D deki Kızlarım İçin dizisinin biraz zayıf kaldığı reytinglerde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisi adeta silip süpürüyor reytingleri. Bu reytingler devam ettiği sürece dizinin de bitmesi oldukça zor görünüyor.

Şu bir gerçek ki dizileri devam ettiren reytinglere sahip olmak oldukça zor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi de bu derece iyi reytinglere sahipken kolay kolay bitecek gibi görünmüyor. Eğer dizi reytinglerinde büyük bir düşüş olmazsa ve baş roldeki oyuncularda herhangi biri veda etmezse dizi kaldığı yerden yeni sezonda da devam edecektir.

Kısacası Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 2018-2019 yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek diyebiliriz. Eşkiya (EDHO) Final mi yapacak Sezon Finali mi? 2018-2019 da sorusuna şimdiki bilgilere göre dizimiz sezon finali yapacak ve gelecek seneye 2018-Ekim ayında başlayacak yeniden.

Bu konuda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Sorumuz belli: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Final mi Sezon Finali mi yapacak, devam mı edecek yoksa bitecek mi? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 2019-2020 Final mi Sezon Finali mi?
Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Tarık Ünlüoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Mustafa Üstündağ, Turgay Tanülkü, Kenan Çoban, Yalçın Hafızoğlu ve Sabina Toziya’nın yer aldığı, Raci Şaşmaz’ın yapımcılığını yaptığı ve usta yönetmen Onur Tan’ın yönetmenliğini üstlendiği Eşkıya Dünyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz, önümüzdeki sezon da devam edecek. Dizinin yönetmeni Onur Tan’ın, Birsen Altuntaş ile yaptığı röportajda konuyla ilgili yaptığı açıklama şu şekilde:

“Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda devam edecek mi?” sorusuna; “Tabii ki, uzun bir müddet daha devam edecek. Dizide her şey başladığı gibi devam edecek.” dedi. “Dizinin sezon finali tarihi netleşti mi?” sorusuna ise; “Bütün diziler gibi biz de mayıs ayının son haftası ya da haziran ayının ilk haftası, ona kanal karar verecek, sezon arası vereceğiz. Yoğun çalışan bir ekibiz. Tatil sonrası eylülde tekrar işbaşı yapacağız.” şeklinde cevap verdi.

YORUMLAR

  1. Final bölümü süper olmuş ağlamamak la birlikte gülmek bu duygu süper ben şahsen bitmesi taraftarı değilim tek izlediğim dizi her salı günü gelmesi o kadar heyecan veriyorki bir an önce eve gidip yemek yiyip çayla birlikte süper oluyor Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz işte bu dizi gerçekten mükemmel bitmesin gönlümüzden kaybolmasın yemin ediyorum bir daha ATV kanalını seyretmem seyrettirmem reytinginiz aşağı düşer ve kanalıda kapatırsınız… Benden Söylemesi….!

  2. Eskiya devam etsin cooookk seviyoruz diziyi sonuna kadar devam oyuncularda dizide süper çok guzellll

  3. çok güzel ve kaliteli bir dizi oyuncular çok başarlı ve çok Seviyoruz ailece izliyoruz salı günü iple çekiyorum bu dizi bitmesin

    1. Dizi kesinlikle bitmesinnn

  4. Flim 10 numara bitmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.