Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Final Mi Yaptı? EDHO Ne Zaman Final Yapıyor?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Final Mi Yaptı? EDHO Ne Zaman Final Yapıyor?

ATV Ekranlarının efsaneleşen dizisi Salı günlerinin reyting birincisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4 başarılı sezonun sonunda 2019-2020 yeni yıl dizileri arasında olacak mı? Ne zaman final yapacak sezon sonunda sezon finali mi olacak yoksa dizi komple final yapıp proje bitecek mi? tüm bu sorulara aldığımız tüyolar ile yanıt vermeye çalışacağız, başrollerini Oktay Kaynarca’nın oynadığı EDHO bir süre önce Fark Film yapımcılığından Turkuaz Medya’ya geçmişti. ATV’nin kendi dizisi olarak bilinen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmazın bu hafta 23 Nisan Salı günü 134. bölüm ile ekranlara gelecek.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ne Zaman Bitiyor?

Oktay Kaynarca’nın 134. bölümde hapiste başına gelecek olan olaylar fragman da hepimiz tarafından izlendi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yaz sezonunda ekranlarda olmayacak ancak sezon finali mi yoksa final mi yapacağı tartışılıyor. Bizim yaşananlardan çıkardığımız reyting sonuçlarından da anlaşılacağı üzere ATV’nin artık bir efsanesi var oda EDHO dur. 4 Sezondur ekranlarda başarılı trafik izleyen EDHO 28 Mayıs 2019 Salı günü SEZON FİNALİ yapacak yani dizi bitmeyecek.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. Sezon

28 Mayıs ta sezon finali yapacak olan dizi ye yeni sezonda bomba oyuncuların katılacağı konuşuluyor, 2020 yılı dizi sezonunda ATV ekranlarının bir SALI klasiği olan EDHO yu sevenleri 5. sezon heyecanı ile izleyecekler bizden söylemesi.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2019