Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gitti canımın cananı şarkısı sözleri kim söylüyor

15 Mayıs Salı akşamı Atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 103. bölümde çalan gitti canımın cananı şarkısı sözleri kim söylüyor diye merak edenler için hemen bilgileri yazalım istedik. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde çalan türkü gitti canımın cananı türküsü oldukça etkili güzel bir türkü idi ve çok beğenildi.

Dizide son bölümde oldukça acıklı bir sahne yaşanırken Rehanın öldüğü sahne adeta yürekleri dağladı. Rehanın vurulmasının ardından çalan gitti canımın cananı türküsü de sözleri ile oldukça etkili ve güzel bir türkü. İşte sizler için hazırlanmış olan gitti canımın cananı diye devam eden Cengiz Özkanın söylediği Eşkıyada beğenilen 15 mayıs salı günü çalan türkü hakkında bilgiler..

Bizde sizler için bu şarkıyı kim söylüyor sözleri nasıldır verelim istedik hemen. 15 Mayıs salı günü Atv de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 103. bölümünde çalan türkü gitti canımın cananı şarkısını türküsünü kim söylüyor Edhoda çalan gitti canımın canı sözleri: Bu güzel türküyü söyleyen Cengiz Özkan isimli sanatçımızdır. Cengiz Özkanın söylediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gitti canımın cananı şarkı sözleri ise şöyle:

Gitti canımın cananı
Ah le canım vah le canım uy canım
Beni bıraktı yaralı
Ah le canım vah le canım uy canım

Ben bu dertten ölür isem
Ah le canım vah le canım uy canım
Kızlar kazsın mezarımı
Ah le canım vah le canım uy canım


Doktor gelse tabib gelse
Ah le canım vah le canım uy canım
Çare bulunmaz derdime
Ah le canım vah le canım uy canım

Yukarıdaki videodan izleyip dinleyemediniz ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gitti canımın cananı şarkısını aşağıdan da takip edebilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2018