Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hangi Otelde Çekiliyor, Edho Otel Nerede?

Salı akşamlarının sevilen Atv dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hangi Otelde Çekiliyor, Edho Otel Nerede? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Omaz dizisi yeni bölümleri ile salı akşamları Atv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Tuncay’ın Ateş’i Çakırbeyliler’in elinden alması Çakırbeyliler’i kapana sıkıştıracak. Ateş’ten Ünal’a verilen zehir’in ne olduğunu öğrendikten sonra intikam almayı düşünen Çakırbeyliler için zor günler başlıyor. Ateş’in canı karşılığında itirafçı olacağını tahmin eden Ünal Kaplan, Çakırbeyli ailesini uyaracak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hangi Otelde Çekiliyor, Edho Otel Nerede? sorusuna hemen cevap verelim: Cvk park bosphorus hotel beyoğlu hoteli burası:Eskiyanın çekildiği otel Cvk park bosphorus hotel beyoğlu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde Çakırbeyliler Ünal’ın verdiği bu bilgi doğrultusunda Ateş ve Tuncay’dan kendilerini gizlemeyi başarabilecek mi? Bu sırada Hatice kocasının onu aldattığını öğrenmenin eşiğinden dönecek. .Ateş’i ele geçiren Çakırbeyliler, kendilerine yapılan büyük ihanetin bedelini tek kurşunla ödetmek istemezler. Önce yüzleşecek, Ünal’ı yavaş yavaş öldüren zehrin ne olduğunu öğrenecek sonra da intikamlarını alacaklardır; fakat planları istedikleri gibi gitmez.

Eşkıyanın çekildiği otel neresiEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hangi Otelde Çekiliyor, Edho Otel Nerede? Eskiyanın çekildiği otel : Cvk park bosphorus hotel beyoğlu

Davut’un ölümünden sonra göreve gelen Tuncay, düzenlediği baskınla haini ellerinden alır. Bu sayede ölümden kıl payı kurtulan Ateş, yaşamak için itirafçı olmaya hazırdır. Düşmanın eline geçen delillerle başlarına neler gelebileceğini tahmin eden Çakırbeyliler, ya sabah olmadan Ateş belasından kurtulacak ya da ömürlerinin kalanını cezaevinde geçirmeye hazır olacaklardır..Bir yandan Ateş’e ulaşabilmek için yollar aranırken diğer yandan Tuncay’ın sabah düzenleyeceği olası bir operasyon için depolar güvenli yerlere aktarılmaya çalışılır. Tüm bunların tek gecede halledilmesi ise neredeyse imkansızdır..

Edhonun çekildiği otel neredeEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde çekimler bir otelde devam ediyor. Bu otel seyirciler tarafından da merak edildi. Bizlerde sizlere bu konuyu araştırıp bilgi vermek istedik.

 Hızır Çakırbeyli karakterinin evi İstanbul’a bağlı olan Sarıyer- Zekeriyaköy civarında. Ciddi kararların alındığı masa sahneleri ise Hababam Sınıfı Müzesi Adile Sultan Kasrı’ında gerçekleşiyor.

Gizli görüşmeler ve çatışmalar ise İstanbul’un Ataşehir semtinde Atatürk Mahallesi’nde yapılıyor. Ancak çekimlerin büyük bir bölümü Çamlıca ve çevresinde yapılıyor.  Gizli görüşme ve toplantıların gerçekleştiği, çatışmaların yaşandığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz galerisi Car Rental: Atatürk mahallesi Bilgi sokak Ataşehir/İstanbul (Brandium AVM Karşısı) adresinde bulunuyor. Bunların dışında da bir çok yerde çekimler yapılıyor ama dizinin yoğun olarak çekimlerinin yapıldığı yerlerin başında Çamlıca ve çevresi geliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hangi Otelde Çekiliyor, Edho Otel Nerede? (4 Yorum)

Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2018