Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kırmızı Spor Araba Nedir Markası Modeli

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 4. yeni sezon fragmanında gördüğümüz Kırmızı spor araba nedir diye merak edenler için bu konuyu açmış durumdayız. ATV ekranlarında salı günleri yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4 sezon çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. 4 sezon tanıtım fragmanı da ATV kanalında yayınlanmaya başladı. Atv’de salı akşamları yayınlanacak olan EDHO  4. sezon ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanırken fragman da görülen kırmızı renkli spor arabanın markası ve modeli oldukça merak edildi.

Biz de sizler için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisindeki yeni sezon tanıtım fragmanı da görülen Kırmızı spor araba hakkında kısa bilgiler otomobilin ne olduğu markasının modelinin gücünün ve fiyatından hakkında bilgileri Bu sayfada sizinle paylaşmak istiyoruz. gerçekten de göz alıcı bir görünüme olan spor araba herkesçe merak edilen spor bir görünümü olan araç hangi marka Kaç model fiyatı ne kadar burada sizlerle paylaşacağız.

EDho yeni sezon fragmandaki Kırmızı spor araba hangi marka

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kırmızı Spor Araba Nedir Markası Modeli?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kırmızı spor arabanın markası Ferrari,  modeli ise F430 Spider. Oldukça spor görünümünde olan bu otomobil Türkiye’de sınırlı sayıda bulunuyor genellikle zengin çocukları  ve sporcular tarafından kullanılıyor. Ferrari F430 Spider otomobilin fiyatı ise adeta Dudak uçuklatıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kırmızı spor araba Ferrari F430 Spider

Ferrari f430 sıfır fiyatları 1 milyonun üzerinde olmasına rağmen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda fragman da görmüş olduğunuz araç ikinci elleri yaklaşık olarak 500. 000 ila 800 bin lira arasında fiyatlara satılıyor. Saatte 315 km hıza ulaşan ve 8 silindirli Olan araç 0-100 kilometre hızına yaklaşık 4.1 saniyede ulaşıyor. elbet bu kadar hızlı bir spor araba Özellikle de Ferrari ise yakıt değerlerini de sizlere sunmamız lazım. Şehir içinde 20 litre şehir dışında ise yaklaşık 15 litre benzin tüketen otomatik Ferrari f430 ülkemizde yaklaşık 80 adet civarında bulunuyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde 4. sezonda göreceğimiz 2009 model Ferrari F430 model araba yıllık vergisi ile de oldukça adından söz ettiriyor. yaklaşık olarak 13 bin lira olan yıllık vergisi Elbette alanlar için çok büyük bir rakam olmasa gerek. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de kiralık olarak hem fragman da gördüğümüz Hem de biz de görmeye devam edeceğimiz Ferrari F430 model araba dizi için özel olarak kiralandı ancak kiranın ne kadar olduğunu bilmiyoruz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kırmızı spor araba nedir

EDHO yeni sezon fragmandaki Kırmızı spor araba hangi marka kaç model bu konuda bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle hem araba hakkında hemde aşağıda izleyeceğiniz yeni sezon tanıtım fragmanı hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kırmızı spor arabanın yer aldığı yeni 4. sezon tanıtım fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2018