Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meltem Kimdir? Alparslan’ın Sevgilisi

Salı akşamlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna yeni bir isim katıldı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Meltem Kimdir? Alparslan’ın Koruması olan Yeni Oyuncu hakkında detaylar konumuzda..

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosu her geçen gün daha da artmaya başladı. Meryem karakterini canlandıran Deniz Çakır’ın diziden ayrılmasından sonra diziye üç dört tane bayan oyuncu gelse de Deniz Çakır’ın yerini dolduracak başrol henüz gelmedi. Yeni gelen oyuncu ise daha önce Fi dizisinde konuk oyuncu olan 2014 yılında Best Model Of Türkiye birincisi olan oyuncumuz Cansu Melis Karakuş’tur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meltem Kimdir?

Meltem karakterini canlandıracak olan ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Alparslan’ın koruyan bir fedai rolüyle diziye girecek olan ve Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde Meltem karakterine hayat verecek olan oyuncumuz kimdir hakkında bilgileri resimlerini instagram adresini sizler için burada paylaşacağız. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meltem Alparslan’ın Sevgilisi midir koruması mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meltem gerçek adı bilgileri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Alparslan’a koruma olarak gelen ve onu koruyup kollayacak olan Meltem karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Cansu Melis Karakuş’tur. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz’ın yeni bölümleri de rol alacak olan ve Meltem karakteri ile çok ciddi bir koruma olduğunu Alparslan’ı en iyi şekilde müdafaa edecek bir koruyucu melek olan Cansu Melis dizide oldukça etkin bir rolde izleyici karşısına çıkacak.

Bildiğiniz üzere Alparslan’a kurulan tuzakları bertaraf etmek için diziye girmiş olan Meltem karakteri iyi bir fedai olacak. Diziye yeni sezonda katılan fedailer Alparslan’ı koruması için çok iyi bir koruyucu olduğu düşünülen ve iyi eğitilmiş bir koruma olan Meltem karakterini canlandıracak olan oyuncuyu diziye dahil ederek hem dizideki bayan eksikliğini gidermek hem de iyi bir koruma ile Alparslan’a gözetim altında tutmak istediler.

Özellikle Hızır Reis geçtiğimiz hafta ajanların hain planlarına karşı ailesinden birisine karşı düzenleyecekleri suikasti öğrenmiş ve bu suikastın Alparslan’a olduğunun fark edilmesine rağmen Alparslan kıl payı ölümden dönmüştü. işte Alparslan’ı koruyup kollaması için Meltem diziye katıldı ve artık Alparslan’ın sağ kolu olacak her konuda Alparslan’a destek olacak ve yardımcı olacak. Peki Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Meltem karakterini canlandıracak olan oyuncu kimdir yani Cansu Melis Karakuş hakkında hangi bilgiler ve özel hayatına dair biyografi bilgileri mevcut hemen sizlere aktaralım:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meltem Kimdir

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meltem Rolü Cansu Melis Karakuş Kimdir?

Cansu Melis Karakuş 1991 yılında Konya ilimizde doğmuştur. İstanbul Yeditepe Üniversitesi’nde sosyoloji bölümünde okuyan Cansu Melis Karakuş hem üniversite okumuş hem de mankenlik yaparak geçimini sağlamaya başlamıştır. 2014 yılında katılmış olduğu güzellik yarışmasında birinci olarak dünya çapında Ülkemizi temsil etmiş olan Cansu Melis Karakuş oyunculuk konusunda da çeşitli ajanslarda eğitimler aldıktan sonra Fi dizisinde kısa bir rolde oynamıştır.

Edho Meltem Kimdir kısa bilgileri yaşamı oynadığı dizileri:

Daha sonra da Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Meltem karakteri olarak girmiş bulunmaktadır. Alparslan’ın sağ kolu olacak olan dizide oldukça aktif bir rolde oynayacak olan Meltem karakterini canlandıracak oyuncu Cansu Melis Karakuş şimdilik herhangi bir sevgilisi bulunmuyor ve oyuncumuz sosyal medyada oldukça aktif bir rol oynuyor. İnstagram adresini merak edenler için paylaşalım: instagram.com/melisellaa

Edho Meltem Alparslanın sevgilisi mi

Meltem, Alpaslan’ın sevgilisi olarak Hızır’la tanışıyor!

Meltem, Alpaslan’ın sevgilisi mi yoksa korumak için görevlendirilmiş bir fedai mi? Ever Meltem kendi ağzından söyledi bunu biz sevgili olacağız ve ben seni koruyacağım diye ifade etti. Alparslan ise benim korumaya ihtiyacım yok dese de Meltem hem haberleşmenin hemde koruma görevinin kendinde olduğunu ve sevgilisi olarak bu görevleri yerine getireceğini söyledi..

Meltem, Alpaslan’ın sevgilisi olarak Hızır’la tanışıyor olması da Alparslan ve Meltem dizide aşk mı yaşayacak sorularını gündeme getirdi.. Başrollerini Oktay Kaynarca, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba ve Tarık Ünlüoğlu’nun paylaştığı diziye, son olarak Fi dizisine konuk olan 2014 Best Model of the Turkey birincisi Cansu Melis Karakuş dahil oldu. Karakuş dizide Alparslan’ı koruyan fedai Meltem karakterini canlandıracak. “Raci Şaşmaz’dan” Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümleriyle her Salı atv’de!​

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2018