Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Başlamadı Yeni Sezon Tarihi Ne Zaman?

2018-2019 yeni sezonda dizilerin başlama tarihleri oldukça merak ediliyor. Atv ekranlarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Başlamadı Yeni Sezon Tarihi Ne Zaman? diye merak eden izleyiciler de bu soruya cevap bulmak için sitemize ziyarete geldiler.. Edho yeni sezon 2018-2019 tarihi nedir diye..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon başlama tarihi 2018-2019: Başrollerinde Oktay Kaynarca,Ozan Akbaba,Yunus Emre Yıldırımer ve Tarık Ünlüoğlu’nun yer aldığı,usta senarist Raci Şaşmaz’ın yapımcılığını yaptığı ve Onur Tan’ın yönetmenliğini üstlendiği ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 4. yeni sezon çekimleri dün başladı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bazı oyuncuların ayrıldığı ancak 4. sezonda dizi Kadrosuna Mustafa Üstündağ ve Hüseyin Avni Danyal gibi deneyimli oyuncuların da dahil olduğu dizi 4.sezonuyla ekranlara gelecek. Dizinin yeni sezon çekimlerinden sonra 26 Eylül 2018 Salı tarihinde başlaması Atv de bekleniyor. “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” yeni sezonuyla 2018 Eylül‘de ATV’de!

EDHO 4. Sezon ne zaman başlayacak neden başlamadı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. Yeni Sezon Tarihi Ne Zaman?

EDHO 4. Sezon Tarihi Ne Zaman? 3 sezondur ATV ekranlarında yayınlanan Fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. sezonuyla yine kaldığı yerden Eylül ayının sonunda 26 Eylül 2018 tarihinde Atv’de yeni sezona Merhaba diyecek.

Geçtiğimiz sezonda reytingleri oldukça yüksek çıkan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Meryem çakırbeyli karakterini oynayan Deniz Çakır’ın diziden ayrılmasından sonra yeni oyuncularla görüşmeler devam ederken kanalların bir bir yeni sezona başlamasının ardından ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya dünyaya hükümdar olmazda yeni sezon tarihi 26 Eylül 2018 Salı olarak belirledi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem (Deniz Çakır) Çıktı Yerine Kim geldi?

Oyuncu kadrosunda; Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Deniz Çakır (Meryem Çakırbeyli) ve Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan) gibi bir çok önemli oyuncuyu barındıran ve Deniz Çakır’ın son olarak diziden ayrıldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Mustafa Üstündağ ve Hüseyin Avni Danyal’ın Yeni sezonda diziye katılması ile birlikte kadronun Daha da zengin geçtiğini söyleyebiliriz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2018-2019 Yeni Gelen Oyuncular Kimler TIKLAYIN?

Diğer yandan diziden ayrılmış olan Deniz Çakır’ın FOX TV’de yayınlanması beklenen Vurgun dizisinde başrol olarak oynaması ve Erkan Petekkaya ile birlikte rol alması için çok cazip bir teklifte bulunduğu ve Deniz Çakır’ın bu teklife çok sıcak baktığı gelen haberler arasında.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. Sezon ne zaman başlayacak

Eğer Deniz Çakır bu teklifi kabul ederse 3 sezondur Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosunda Meryem çakırbeyli olarak izlemiş olduğumu Deniz Çakır 2018-2019 yeni sezonunda Vurgun dizisinde Erkan Petekkaya ile birlikte FOX TV’de ekrana gelmeye başlayacak.

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan ünlü oyuncu Deniz Çakır yaşamış olduğu özel hayatı ve ilişkileri ile son dönemde oldukça fazla dikkat çekmiş ve magazin dünyasından Özel hayatını Deşifre etmesinden sonra Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki rolü sona erdirilmiştir. Bu yüzden Deniz Çakır’ın Vurgun dizisinden gelen teklife sıcak baktığı söyleniyor.

Son olarak ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Başlamadı Yeni Sezon Tarihi Ne Zaman? sorusuna yeniden cevap vererek konumuzu bitirelim. 4. sezonu ile ekrana gelecek olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 4. sezon ha 26 Eylül 2018 Salı günü Atv ekranlarında başlayacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni 4. Sezon Neden Başlamadı

Eğer herhangi bir değişme Olur veya tarih bir hafta erkene bir hafta sonraya alınırsa buradan sizlere duyuru yapacağız. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezondaki oyuncularının merak edenler varsa aşağıdaki linke tıklayarak 2018-2019 sezonunda bizim Bize gelen bütün oyuncuları kısa bilgileri ile birlikte aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 4. sezon ne zaman yeni sezon tarihi hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle dizimize katkıda bulunabilirsiniz. işte yeni sezonda Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizimize katılan tüm oyuncular..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. Sezon kesin başlama tarihi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2018-2019 Yeni Gelen Oyuncular Kimler TIKLAYIN?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Başlamadı Yeni Sezon Tarihi Ne Zaman? (3 Yorum)

  1. dizide merve ömer karakterleri dizide kalacak yoksa dizi çıkmaza girer zaten merve ve ömer bir birlerine yakışıyor

  2. deniz çakır diziden ayrılmamalıydı insanların özel hayatı var herşeyi yaşar ama dizide kötüyse rolünü yapamıyorsa başka ama 3 yıldır başarılı yapıyordu

Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2018