Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Orhan Bıyıklı Hangi Rolde Kimdir?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Orhan Bıyıklı Hangi Rolde Kimdir? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Orhan Bıyıklı Hangi Rolde Kimdir? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Orhan Bıyıklı Hangi Rolde Kimdir? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümünde diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor. ATV’nin sevilen dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a yeni bir oyuncu dahil oldu. Yeni oyuncularla dizi daha hareketli oluyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi başrollerinde Oktay Kaynarca,Ozan Akbaba,Yunus Emre Yıldırımer,Mustafa Üstündağ,Hüseyin Avni Danyal ve Tarık Ünlüoğlu yer alıyor. EDHO dizisi senaryosunu Raci Şaşmaz yazıyor. Onur Tan’ın yönetmenliğini üstlendiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni oyuncusu hakkında bilgi vermek için konumuzu açtık.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni dahil olan oyuncu Orhan Bıyıklı Kimdir? Orhan Bıyıklı hangi rolde oynuyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Orhan bıyıklı karakteri gerçek bilgileri;

Orhan Bıyıklı 1985 İzmit doğumlu. Lisede oynarken tiyatro ile tanıştı. Kocaeli Devlet Tiyatrosunda tiyatrolarda rol aldı.  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Tümay Özokur ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Kollama, Şefkat Tepe, Sungurlar, Nizama Adanmış Ruhlar dizileri ile tanındı.

Orhan Bıyıklı’nın rol aldığı diziler ve yapımlar; Kurtlar Vadisi Pusu, Küçük Gelin, Sırlar Dünyası, Hayat Bilgisi, Büyük Buluşma, Beşinci Boyut, Kollama, Küçük Kadınlar, Ömre Bedel dizilerinde rol aldı. Manda Yuvası filminde de oynadı. Başarılı oyuncu 2017 de İzmit amatör lig takımı olan Bağdatspor’un başkanlığına seçilmiştir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümünde rol alacak olan Orhan Bıyıklı hangi karakter ile diziye dahil olacak. Bilgileri sizlerle paylaşıp konumuzu güncelleyeceğiz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleriyle her Salı ATV’de yayınlanıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Orhan Bıyıklı Hangi Rolde Kimdir? (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2018