Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Özlem Kimdir? Alparslanın Sevgilisi Özlem Gerçek adı

23 Ekim salı günü Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılan Özlem Kimdir? Alparslanın Asistanı Sevgilisi olarak diziye katılan Özlemin Gerçek adı nedir hangi dizilerde rol oynadı, nasıl bir kişidir, özel hayatına dair bilgiler ve Edhodan önce hangi projelerde yer aldı hepsini sizlere buradan aktaracağız.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Özlem Kimdir? Alparslanın Asistanı Sevgilisi Özlem Gerçek adı nedir?

Eşkıya özlem kimdir Alparslanın sevgilisi mi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde diziye katılan Özlem Kimdir? Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal ve Tarık Ünlüoğlu’nun yer aldığı, usta senarist Raci Şaşmaz’ın yapımcılığını yaptığı ve Onur Tan’ın yönetmenliğini üstlendiği ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a katılan Özlem rolündeki oyuncunun gerçek adı Selin Işıktır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Özlem Kimdir

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmazda Özlem karakteri olarak Alparslanın asistanı rolüyle gelen kız son olarak Siyah İnci dizisinde rol alan Selin Işık’tır. Selin Işık en son olarak geçtiğimiz sezon ekrana gelen Siyah İnci dizisinde Tolgahan Sayışman ile birlikte oynamış ve Irmak Demiroğlu karakterine hayat vermişti. Esaretim sensin isimli dizide ise İpek karakterini canlandırmıştı. Yeni dizisi Edhoda ise Alparslanın asistanı olarak diziye girse de zamanla bir aşk yaşanacağı belli.

Edho Özlem Karakteri Selin Işık Kimdir? 1987  yılında İzmir’de doğan Selin Işık Ege Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümünde oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. İlk oyunculuk kariyeri ise 2014 yılında rol aldığı Çılgın Dersane Üniversitede sinema filmi olmuştur. Siyah inci ve Esaretim sensin dizilerinde kendini geliştiren Selin Işık Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmazda Özlem karakteri olarak 23 ekim salı günü Edhoya dahil olmuştur. Alparslanın asistanı özlem rolünde diziye girse de ileriki günlerde Alparslan ile sevgili olacaklardır diye düşünüyoruz..

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Özlem Alparslanın yeni sevgilisi

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.