Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Reha Öldü mü? Okan Turan Edhodan Neden Ayrıldı?

Uzun süredir başarılı bir rolde Reha karakterini canlandıran Okan Turan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oldukça aktif bir rolde oynuyordu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 103. bölüm fragmanında şok edici bir olay oldu ve Reha karakteri fragmanda izlediğimiz kadarıyla vurularak öldü ve diziden ayrıldı..

Reha karakteri hakkında yazmaya devam edeceğiz ama öncelikle Eşkıya Dizisindeki Reha gerçekten Öldü Mü? Edhoda Reha Ölecek mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynayan Okan Turan Diziden Neden Ayrıldı? gibi cevap bekleyen sorulara da bir göz atmak istiyoruz.

Salı akşamları yayınlanan Atv ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta 15 mayıs Salı günü kaldığı yerden 103. bölümü ile devam edecek. Mafyanın hesaplaşması şeklinde ekrana gelecek olan dizide bu hafta hüzün dolu anlar yaşanacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Reha rolüne hayat veren Okan Turan vurulacak ve Edhodan ayrılacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda Kudret tarafından vurularak öldürülen Reha’nın intikamını almak için hemen harekete geçilse de artık olanlar olmuş ok yaydan çıkıp Rehayı vurmuştur bile.. Okan Turan’ın hayat verdiği Reha karakteri bu hafta senaryo gereği ölerek Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine veda eden son karakter olmuştur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Reha Öldü mü? Evet Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın 103. bölümünde 15 mayıs salı günü Reha ölerek diziden ayrıldı. Ramazan ayından önceki son bölümde bu ölümler yaşanırken dizinin Sezon finali öncesinde de oldukça çok kişinin ölerek diziden ayrılacağı konuşuluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu ile Ekim 2018 de kaldığı yerden devam edecek Atv de..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Reha rolündeki Okan Turan Kimdir? Arda Turan’ın kardeşidir. 1987 yılında İstanbul’da doğmuş olan Okan Turan ilk dizisi Beyaz Karanfil ile ilk kez oyunculuğa adım atmış ikinci dizisi ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki Reha karakteri olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Reha Öldü mü? Okan Turan Edhodan Neden Ayrıldı? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2018