Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Selcan Gabar Kimdir? Gerçek Adı Ne? Ayhan Eroğlu hakkında bilgiler.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Selcan Gabar Kimdir? Gerçek Adı Ne? Ayhan Eroğlu hakkında bilgiler.

Edho Selcan Gabar kimdir? Gerçek Adı Nedir? Ayhan Eroğlu Hakkında Detaylar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi oyuncusu Selcan Gabar hakkında detaylı bilgi haberimizin devamında…

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 138. bölümde diziye Ayhan Eroğlu katıldı Selcan Gabar dizide örgütçü olarak dikkat çekti. Mesut’un hakkından gelen Hızır ve adamları zorluklarla mücadele ederken birde Sercan Gabar karşılarına çıkar. Bakalım yeni bölümde Selcan Gafar Mesut neler yaşayacak.

Bildiğiniz gibi Hızır Çakırbeyli ve Ünal’ın masası örgüt mensuplarına silah satışı olmayacak ve uyuşturucu işine kesinlikle girilmeyecek düşüncesi ile bir araya toplanmış silahlar hakkında detaylı bilgiye sahip Akif kendini kurtarmak için Zeki Sivri ile beraber Hızır’lara ait olan tüm silahları alıp, örgütçülere vermesi  masa örgütçülere silah satmış gibi gösterdi. Olayların farkına varan Ünal’ın onay vermesi neticesinde istihbarat servisinin başına geçen Altan, Çakırbeyliler’in önüne taş koymak için elinden geleni yapıyor. Bakalım Altan adalet peşimde mi? Yoksa proje adamımı? ilerleyen bölümlerde göreceğiz..

SELCAN GABAR’IN GERÇEK ADI NEDİR?

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılan usta oyuncu Selcan Gabar‘ın gerçek ismi Ayhan Eroğlu‘dur. Usta oyuncu 1 Mart 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Burcu balıktır  Eroğlu’nun ilk deneyimi  1988 yılında Marziye isimli dizide oynayarak olmuştur.  Dizide Kemal karakterini ile onu tanımıştık. Asıl kendini tanıma fiırsatı bulduğumuz dizisi ise Deli Yürek olmuştur.

Deli Yürek dizisi ile adını duyuran Ayhan Eroğlu daha sonra Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Beran karakterini canlandırarak ününe ün katmıştır. Toplamda 58 projede yer almıştır. Son olarak Avlu dizisinde Bekir karakteri ile karşımıza çıkan usta oyuncu, Sinema filmi Müsaadenizle Büyükler‘dede oynamıştır

 

s

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.