Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Selda Kimdir? Gerçek Adı (İrem Sultan Cengiz)

Geçtiğimiz hafta Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaza son dakika bir oyuncu dahil oldu. Atv de yeni sezona bomba gibi başlayan Edho ya giren bu yeni oyuncu merak konusu oldu.. Herkes merakla Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Selda Kimdir? Selda Edhoda hangi rolde oynayacak gibi soruları sormaya başladı.

Transferleri ile yeni sezonda daha çok izlenme ve reyting rekorlarını yenileme amacında olan EDHO’a Selda adıyla bir transfer daha katıldı. Peki kim bu SELDA Yıldıran, gerçek adı nedir, nereli hangi dizilerde oynadı daha önceden, yaşı kaç, boyu kaç evli mi? gibi merak edilen soruları yönettik bizde.

EDHO da Selda rolünde diziye dahil olan oyuncunun gerçek adı İrem Sultan Cengiz dir.  İrem Sultan Cengiz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Selda adıyla giriş yaptı. Peki İrem Sultan Cengiz  Kaç Yaşında ve hangi tarihte doğdu: İrem Sultan Cengiz Doğum tarihi (03.09.1992) tarihidir ve oyuncu 25 yaşındadır. Oyuncu hakkında detaylı bilgiler ve resimler için TIKLAYIN >>  EDHO SELDA KİMDİR

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Selda Kimdir? Gerçek Adı (İrem Sultan Cengiz) (1 Yorum)

  1. Bence alımlı bir kız diziye ve rolüne yakışmış

Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2017