Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tahsin Façalı Kimdir? Alper Kut Bilgileri Dizide Amacı Nedir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Eşkıyanın kadrosunun son olarak 123. bölümde dahil olan oyuncunun adı Alper Kut. Daha önce Kurtlar Vadisi pusu dizisinde rol alan ve Baronlardan birisi olan Alper Kut yeni dizisi Eşkıya dünyaya hükümdar olmazda 29 ocak 2019 salı gününden itibaren Tahsin Façalı rol almaya başladı.

Tahsin Façalı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Alper Kut dahil oldu..

Alper Kut Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna transfer olarak daha önce oynamış olduğu dizilerin bir çoğuna göre daha aktif ve heyecan dolu sahnelerin içerisinde yer alacak. Geçtiğimiz sezon kanatsız Kuşlar isimli dizi projesinde yer alan Alper Kut kaç yaşındadır kiminle evlidir daha önce hangi dizilerde rol aldı bu konumda detaylarıyla yazacağız. Tahsin Façalı rolüyle Edhoya dahil oldu..Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alper Kut Bilgileri

Alper Kut Kimdir? Daha önce kanatsız Kuşlar Fatmagül’ün Suçu Ne, Kanatsız Kuşlar ve Kurtlar Vadisi gibi dizilerde oynayan ve oldukça başarılı bir rol kabiliyeti olan Alper Kut 25 Ekim 1962 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Önce Ankara’da üniversite hayatına başlamış ve veterinerlik Fakültesi’nde okumuştur. Ancak daha sonra tiyatro konusundaki kabiliyeti nedeniyle tercihini tiyatro bölümünden yana kullanmış Ankara Üniversitesi’nde dil tarih coğrafya fakültesinin tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alper Kut hangi rolde

İstanbul’da Bakırköy Devlet Tiyatrosu’nda göreve başlamış, 2012 yılında ise meslektaşı olan Devrim Yakut ile evlenmiştir. Alper Kut Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde hangi rolde oynayacak nasıl bir karakteri canlandıracak sizlere burada detaylarıyla izlerken bütün ayrıntılarıyla sizlere detaylıca yazmaya çalışacağız.

Tahsin Façalı Alper Kut oynadığı dizi ve filmler:
2015 – Kurtlar Vadisi Pusu (Baron Murat ) (TV Dizisi)
2014 – Günahkar (Fikret) (TV Dizisi)
2013 – Kahireli Palas (Kemal) (TV Dizisi)
2011 – Fatmagül’ün Suçu Ne? (Avukat) (TV Dizisi)
2013 – 2015 – Kurtlar Vadisi Pusu (Murat) (TV Dizisi)Alper Kut kimdir Edhoya yeni giren oyuncu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Ocak 2019