Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta? ATV’de

ATV ekranlarında salı akşamları yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonu ile 5. senesine merhaba dedi ve izleyicisiyle yeniden salı günleri buluşmaya başladı. İzleyici de uzun süredir beklediği ve yaz ayları boyunca meraklı gözlerle yeni oyuncuları gelmesini hep bazı oyuncuların bizden çıkmasına haberlerde duyduğu için yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hakkında tekrarları hangi günler saat kaçta yayınlanıyor diye merak edenler oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi hangi günler saat kaçta yayınlanıyor tekrarını İzlemek isteyenler saat kaçta ve hangi günlerde ATV kanalında izleyebilirler bu soruyu merak edenler için dizinin hangi günlerde tekrar edip izleyiciye yeniden son olduğunu Araştırdık ve sizler için buraya yazıyoruz.

EDHO Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta yayınlanacak

Ancak hemen bir konuyu da belirtmekte fayda var ki ATV sürekli yayın akışını değiştirdiği için ve yeni dizilere yer açtığı için her hafta dizilerin tekrarınının yayın günleri veya saatleri değişebiliyor. Bu yüzden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin hangi günlerde tekrar ettiğini ve Atv’de saat kaçta yayınlandığını sizlere buradan paylaşıyorum. işte EDHO yeni sezonda 2018-2019 yılında tekrar edeceği gün ve saatler:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta? ATV’de

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Salı 20.00
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tekrarı Çarşamba 00.15
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tekrarı Cumartesi 15.40

ATV ekranlarındaki salı günlerinin sevilen dizisi bu sezona oldukça iyi başladı ve reytinglerde fırtına gibi hem kendi gününde hem de tüm hafta boyunca reytinglerin oldukça iyi seyrettiğini hemen belirtelim. 5. sezonda Merhaba diyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ilk hafta 10 üzerinde Total reyting alarak günü bir kapatırken 2. hafta 9 oranındaki Total reyting ile başarısının kalıcı olduğunu ve Kadın dizisi ile yıl boyunca mücadele etmeye devam edeceğini gösterdi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tekrarlarının hangi günlerde ve saatlerde olduğunu yukarıda bildirdik ancak saatleri değişirse veya yeni günlerde de yayınlanacak olursa konumuzu güncelleyerek sizlere duyurmaya devam edeceğiz. Sizler de yorum ve görüşleriniz de yeni sezonda Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini nasıl buldunuz daha fazla tekrar yayınlanmasını ister misiniz yeniden izlemek Salı günü bölümünü izlemek gibi oluyor mu bu konulardaki görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta?

EDHO Yeni Bölüm Salı 20.00
EDHO Tekrarı Çarşamba 00.15
EDHO Tekrarı Cumartesi 15.40

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta? ATV’de (5 Yorum)

  1. Bu dizide Alparslani cok sevyorum bu yuzdan 5 sezondur goryorum cok cok sewyorum Alp arlan yani yunus emreyi

  2. Çok severek izliyorum 119 bölümü izleyemedim tekrar yayınlanırsa sevinirim bazen hafta sonu tekrari olmuyor

Etiketler: Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2018