Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni 3. Sezon Nezaman Başlayacak Tarihi Belli mi?

ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni 3. Sezon Nezaman Başlayacak Tarihi Belli mi? hangi tarihte dizi ekibi toplanıp yeni sezonu çekmeye başlayacak ve dizi başlama tarihi kesin olarak açıklandı mı gibi sorular sorulunca bizde konuyu açma gereği duyduk..

Atv de yayınlanan ve çok sevilerek izlenen salı günlerinin güzel dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 3. sezon çekimleri beklenenden daha erken başlayacak. Normalde Ağustos sonunda başlayacak olan çekimlerin erkene alındığı ve dizinin bu sezon daha erken başlamasının mümkün olduğu bilgisi geldi.

Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Tarık Ünlüoğlu, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer ve Meryem Uzerli’nin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni 3. Sezon çekimleri Ağustos ayının başında çekilmeye başlanacak. Dizide Zeynep karakterini canlandıran ve Harvard’ın psikoloji bölümünü kazanan Ece Hakim’in üniversite öğrenimi nedeniyle Amerika’ya taşınacak olması sebebiyle 8 Ağustos Salı günü başlayacak. Dizi Eylül ayının son haftası büyük ihtimalle 26 Eylül 2017 tarihinde 3. sezona başlayacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni 3. Sezonda dizimize dahil olan oyuncuları ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni 3. Sezon tanıtım fragmanı konularımızı ziyaret etmenizi ve içeriklerimize mutlaka göz atmanızı bekliyoruz. Konumuzun cevabını yeniden yazalım.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümleriyle 26 Eylül’de ATV’de! 8 Ağustos Salı günü başlayacak yeni sezon çekimleri sonrasında Dizi Eylül ayının son haftası büyük ihtimalle 26 Eylül 2017 tarihinde 3. sezona ATV de başlayacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni 3. Sezon Nezaman Başlayacak Tarihi Belli mi? konumuza yanıt vermiş olduk. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz. Hoşçakalın… Yeni sezon fragmanı çıkmasa da 2. sezon final fragmanını sizler için sunuyoruz..

https://www.youtube.com/watch?v=F85pyD5KTWE

YORUMLAR

  1. Meryem uzerli bu sezondami olacak ya offf ben olmayacak diye sevinmistim ama 🙁 onun gulusune cok sinir oluyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.