Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 5. sezon olacak mı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 5. sezon olacak mı?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28 mayıs 139. bölümü ile sezon final yaptı. 4. sezonu bomba gibi bölümlerle kapatan dizide yeni sezon ne zaman başlayacak soruları sorulmaya başladı. Peki Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman yayınlanacak? yeni sezon olacak mı? 5. sezon var mı? sorularının cevabına bakalım……

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizinin 28 Mayıs 139. Bölüm ile sezon finali yapmasının ardından 5. Sezon ile seyirciler ile Atv ekranlarında tekrar buluşacağı kesinleşti. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ekranlara geri dönüş tarihi ile ilgili kesin bir bilgi duyulmamış olsa da bizim edindiğimiz bilgiye göre Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. Sezonun ilk bölümü ile 17 Eylül salı akşamı saat 20.30 ekranlarda olacak diyebiliriz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sezon Finalinde Neler Oldu ?

Bugüne kadar ki en heyecanlı bölümü ile ekranlara gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. Sezon finalinde Yanlış yollara giren Tahsin verdiği kararlar ile Hızır’a ciddi zarar vermeye başlamıştır. Sezon finali bölümünde havuz başına topladığı Hızır’ın adamlarından ilkine sıkmış ve havuza göndermiştir. Bu durum bardağın son damlası oldu. Sandalye ile havuza atlayan elleri bağlı Hurşit bir hamle ile ellerini çözdü. Sakladığı silahı ile sudan çıktığı gibi Tahsin’in korumasını vurur. O anda Façalı’nın kardeşi Behzat, İlyas ve Boran Tahsin’in evini basarlar. Kaçacak yeri olmaya Tahsin esir alınır.

Zeki Hızır’ı öldürmesi için bir adam tutar. Evinin adresini Hızır’a verir. Silahları kendisine teslim eder ve konuşma bitmiştir diyerek hedefi göstermişti. Silah tüccarı olan Hızır’ın deposunu basarak ganimeti ele geçiren Zeki Hızır’ın ölme fermanını imzalar. Silahları terör örgütlerine satar ancak biri hariç. Bu silahı Hızır’ı vurmak için saklamıştır. Zeki’nin adamı takip ettiği Hızır’ı gece göğsünden tek kurşun ile vurup düşürüyor. O sırada telefon ile görüşen Hızır’ın yardımına yetiştiği anda dizi bitecek ve Hızır‘ın hayatta kalıp kalmayacağı 5. Sezon fragmanları yayınlanana kadar öğrenilemeyecek.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sezon Finali Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019