Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Suzi Varmı Yokmu Neden Çıktı Ayrıldı?

Atv de ekrana gelen ve çok sevilen salı günlerinin vazgeçilmez dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezonda Suzi Varmı Yokmu Neden Çıktı Ayrıldı? sorusu gündeme geldi. Suzi Karakterini Oynayan Meryem Uzerli diziden tamamen ayrıldığını açıkladı ve bu soruya yanıt verdi.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine ilk olarak konuk oyuncu olarak katılan ancak değişen dizi senaryosu sonrasında oldukça sevilip dizide devam etmesi için isteklerin arttığını gören Meryem Uzerli oynayacağı bölüm sayısını artırmıştı geçtiğimiz sezon ama yeni sezonda dizideki rolünün bittiğini açıkladı. İşte o açıklama ve instagram paylaşımı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin sezon finalinin ardından bir çok oyuncunun dizide kalıp kalmayacakları merak konusu olmuştu.. Dizide en fazla 5 veya 6 bölüm devam edeceğini tasarlanan Suzi karakterindeki Meryem Uzerli izleyici tarafından sevilince rolü 13 bölüme uzatılmıştı.

Meryem Uzerli Suzi karakteri ile başarılı olunca karakterin 3. sezonda da Edho da yer alması için görüşmeler yapıldığı basına yansımıştı. Ancak anlaşma sağlanamamış ve Meryem Uzerli ile dizinin yolları ayrılmıştı. Son olarak bu ayrılığı Meryem Uzerli bugün instagram hesabından yaptığı açıklamayla diziden ayrıldığını kesin olarak açıkladı. Böylelikle CIA ajanı Suzi‘nin hikayesi 15 bölüm sürmüş oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Suzi Varmı Yokmu Neden Çıktı Ayrıldı? Yeni Sezonda Suzi yer almayacak. Ön görülen bölüm bittiği ve yeni sezon için anlaşılamadığı için Meryem Uzerlinin oynadığı Suzi rolü Edhodan ayrılmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2017