Eşkiya (Edho) Ceylan Öldü mü Sanem Çelik diziden neden ayrıldı geri gelecek mi?

Dizilerdeki başrolde oynayan oyuncuların zamansız ayrılışı diziyi zor duruma soktuğu gibi izleyicininde aldığı keyfi alamamasına neden oluyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Edho) Ceylan Öldü mü Sanem Çelik diziden neden ayrıldı geri gelecek mi? gibi soruları çok soracağımız bir bölüm bizleri bekliyor, işte bu konudaki haberimiz;

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden bir yıldız daha kayıyor: Onur Tan’ın yönetmenliğinde devam etmekte olan Atv’nin salı akşamları ekrana gelen favori dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da bu hafta baş rollerden birisi olan Ceylan karakterine hayat veren Sanem Çelik senaryo gereği ölecek ve dizimize veda edecek.

Diziye ilk başladığı zamanlarda büyük ses getiren ve oldukça başarılı bir rolde bulunan Ceylan karakteri dizide oldukça önemli bir rolde bulunuyordu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmazın 102. bölümünde 8 mayıs salı günü Meryem Hızırdan boşanmak için harekete geçmişken düşman da boş durmaz ve hain planlarını devreye sokar.

Salı akşamları yayınlanan Atv ekranlarının en çok izlenen ve sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosunda kan kaybetmeye devam ediyor. Gelecek sezon da kaldığı yerden devam edecek olan diziden Sanem Çelikin başarıyla oynadığı Ceylan rolü ölerek ayrılacak. Sanem Çelik oldukça hüzünlü bir sahne ile veda ediyor Edhoya..

Atv ekranlarında devam eden Raci Şaşmaz’ın yapımcılığıyla yayınlanan, başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Tarık Ünlüoğlu, Olgun Şimşek, Sabina Toziya ve Turgay Tanülkü gibi önemli oyuncuların ve isimlerin yer aldığı dizide ‘Ceylan karakterine hayat veren Sanem Çelik, bu akşam 8 Mayıs salı yayınlanacak 102. bölümüyle diziye veda edecek.

Eşkiya (Edho) Ceylan Öldü mü Sanem Çelik diziden neden ayrıldı? Büyük ihtimal yeni sezon için farklı bir projede baş rol teklifi geldiği için Eşkıyadan Ayrılan Sanem Çelik 18 Mayıs 1975 İstanbul’da doğmuş ressam ve dansçıdır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında Bale bölümünü tamamladıktan sonra Canım Kocacım, Aliye, Güldünya ve İnadına Yaşamak gibi dizilerde rol almış en son Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz (Edho) da Ceylan rolü ile dikkatleri çekmiştir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkiya (Edho) Ceylan Öldü mü Sanem Çelik diziden neden ayrıldı geri gelecek mi? (2 Yorum)

  1. CEYLAN DİZİDEN ÇIKAMAZ SALAM BİR KARAKTER YANLIZ DİZİDE CANIMI SIKAN VAR HAYRİYE ANA
    YA ÖLSÜN YADA İLYASA KARIŞMASIN ÖZGÜRLE EWLENSİN 1 KIZLARI OLSUN ZEYNEP DOGSUN ALPASLAN ÇOK SIKTI ÖZLEME AŞKI HAYAT DEVAM EDİYOR BİZ BU DÜNYADA NEFES ALIYORUZ KOLUNA BİRİNİ TAKSIN BEN DE EWLENDİM DESİN ÖMER MERVE BİRBİRİNE YAKIŞIYOR

Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2018