Eşkıya (Edho) Hızır Vuruldu Ölecek mi Dizide Neden Yok Ayrıldı mı? (113. Bölüm)

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi yeni 4. sezonunda bomba gibi ilerliyor. Sezona oldukça iyi başlayan dizide bir şok haber 112. bölümün sonunda geldi ve Hızır beklenmedik şekilde vuruldu dizide. Eşkıya (Edho) Hızır Vuruldu Ölecek mi Dizide Neden Yok Ayrıldı mı? (113. Bölüm)de diye merak edenler için bir kötü haber geldi Hızır’ı oynayan Oktay Kaynarca’dan.. Oyuncunun son anda keskin nişancı tarafından vurulması şok etti izleyenleri.

Eşkıya (Edho) Hızır Vuruldu Ölecek mi Dizide Neden Yok Ayrıldı mı? (113. Bölüm) 30 Ekim 2018

Eşkıyada (Edho) Hızırın Vurulduğu sahne izleyenleri oyuncunun diziden ayrılacağı ve dizinin biteceği konusunda endişelendirse de saatler sonra gerçekler anlaşıldı. Oktay Kaynarca dizindeki menisküsün kötüye gittiğini söyleyerek bunun çekimlerde sıkıntı yarattığını belirtip çekimlere bir süre ara vereceğini söyledi. Yani Hızın vurulma sahnesi planlı ve oyuncunun sağlık sorunları nedeni ile geçici olarak tedavi oluncaya kadar diziye ara verdi. İşte Oktay Kaynarcanın bacağı:

Eşkıya (Edho) Hızır Vuruldu Ölecek mi Dizide Neden Yok Ayrıldı mı

Eşkıya (Edho) Hızır Vuruldu Ölecek mi Dizide Neden Yok Ayrıldı mı sorularına da ışık tutması için ve merak edenlerin haberimizden sonra rahatlamaları için bu bilgileri paylaştık sizlerle.

23 Ekim akşamı yayınlanan Edho 112.bölümünde vurulan başarılı oyuncu bir süre dizide yer alamayacak. Oktay Kaynarca dizindeki menisküsün kötüye gittiğini söyleyerek bunun çekimlerde sıkıntı yarattığını belirtip çekimlere bir süre ara vereceğini söyledi. Bu aşamada Hızırı bir süre Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde izleyemeyeceğiz. Kendisine sağlık diliyoruz ve acil şifalar bulmasını temenni ediyoruz..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dünya dolu malın olsa ne fayda Ne Fayda

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2018