Eşkiya (Edho) Ömür Façalı Kimdir? Kim İçin Geldi Hakkında Bilgiler

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde Façalılar oldukça aktif bir rolde diziye giriş yaptı ve yeni bölümlerde artık façalı Ailesi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bir parçası olmaya başladı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünde Façalıların bir üyesi olarak diziye giriş yapan Ömür façalı kimdir, Ömür Façalı Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisine niçin geldi kimin adamı olarak geldi gibi sorulara burada cevap vereceğiz.

Eşkıya Ömür Façalı karakteri resimleriEşkıya Ömür Façalı karakteri resimleri, Eşkiya dizisi 19 Şubatta dahil olan Ömür Façalı karakteri ilk fotoğrafı sitemize ulaştı: Eşkıya Ömür Façalı karakterini canlandıracak olan Ceren Benderlioğlu hakkında detaylı bilgileri sizlere aşağıdan yazıyoruz…

Eşkiya (Edho) Ömür Façalı Kimdir? Kim İçin Geldi Hakkında BilgilerEşkıya Edho Ömür Façalı rolü kimdir

Ömür Façalı karakteri ile Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine giriş yapan oyuncunun gerçek adı Ceren Benderlioğlu’dur. Atv’nin salı akşamları yayınlanan Fenomen dizilerinden birisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 4. sezonunda seyirciden oldukça yüksek beğeniler gelmeye devam ederken dizinin yeni bölümlerinde yeni oyuncular ve yeni karakterler de sürekli diziye dahil olmaya başladı.

Raci Şaşmaz’ın yapımcılığını üstlendiği Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin oyuncu kadrosuna son olarak Façalı Ailesi katılmıştı. Façalıların bir üyesi olarak diziye giriş yapacak olan ve güzelliği ile dikkatleri çeken Ömür Façalı kimdir dizide nasıl bir karakterde olacak hangi rolü canlandıracak ve Eşkıya dünyaya hükümdar olmazda façalı Ailesi neler yapacak Ömür Façalı bu ailenin nasıl bir üyesi olacak oldukça merak ediliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ömür Façalı KimdirEdho Ömür Façalı ceren benderlioğlu

Façalı ailesi olarak bilinen ve Eşkiya dizisine yeni giren Turgut Tunçalp, Emir Benderlioğlu ve İlhan Şen’in hayat verdiği aile fertlerine son olarak yeni bir isim daha katıldı. Hem oyunculuğu hem de güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Güzel oyuncu Ceren Benderlioğlu ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadrosuna Façalılar’ın kızkardeşi Ömür Façalı rolüyle dahil oldu.

Böylelikle dizide hem Emir benderlioğlu hem de eşi Ceren benderlioğlu aynı anda rol alarak bir ilki gerçekleştirmiş oldular. Aynı zamanda Emir Benderlioğlu ile mutlu giden evliliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Ceren Benderlioğlu dizide ‘Ömür Façalı’ rolüne hayat verecek. Peki Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde Ömür Façalı rolü ile dikkatleri üzerine çeken Ceren benderlioğlu kimdir kısaca bilgilerine bakalım..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ömür Façalı rolündeki Ceren Benderlioğlu Kimdir

Ceren Benderlioğlu kimdir: Ekim 1983 tarihinde İstanbul’da Doğan Ceren Benderlioğlu’nun gerçek adı Ceren Şekerci’dir. Ceren Benderlioğlu Trakya Üniversitesi’nde radyo ve televizyon bölümünden mezun olmuş Tümay özokur ajansına bağlı olarak çalışmış ve birçok dizi ve filmde rol almış başarılı bir oyuncudur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ömür Façalı kimdirCeren Benderlioğlu 2010 yılında kendisi gibi oyuncu olan Emir Benderlioğlu ile evlendi. Nur adında bir kızı vardır. 2002 yılında ATV ekranlarında yayınlanan ve oldukça uzun süre devam eden “Ekmek Teknesi” adlı dizide oynadı. 2005 yılında “Savcının Karısı” adlı dizide oynadı. 2005 yılında “Kırık Kanatlar” adlı dizide rol aldı. 2014 yılında “Kertenkele” adlı dizide rol oynadı.

Ceren Benderlioğlu 2019 yılında Atv de ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Ömür Façalı karakteri olarak dahil oldu.. Ceren Benderlioğlu İnstagram adresi:  instagram.com/cerenbenderlioglu  Sizde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ömür Façalı rolündeki Ceren Benderlioğlu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz…

YORUMLAR

  1. Masallah 10 numara rolünüzu yapiyorsunuz helal olsun size

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.