Eşkiya (Edho) Pudra Hakkı Kimdir? Masadaki Yeni Ortak Pudra Hakkı Bilgileri

Salı akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden birisi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni oyuncuları tecrübeli kişileri alanında oyunculuğu ile kurt olmuş üstadları kadrosuna katmaya devam ediyor. Eşkiya (Edho) dizisine en son Pudra Hakkı adıyla yeni bir oyuncu katıldı. Peki Pudra Hakkı Kimdir? Masadaki Yeni Ortak Pudra Hakkı Bilgileri burada sizlerle olacak.

Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Olgun Şimşek, Mesut Akusta ve Tarık Ünlüoğlu’nun paylaştığı yapıma son olarak Aslan Ailem dizisinde rol olan usta oyuncu Levent Özdilek dahil oldu. Özdilek, dizide uyuşturucu satıcısı Pudra Hakkı karakterini canlandıracak.​

Pudra Hakkı deyince akla nam salmış saçı başı ağarmış kurt bir baron geldi benim hemen. Kısa bir araştırma ile Eşkıya dizisinde Pudra Hakkı rolünde kimin oynayacağını buldum. Sizlerin de bu oyuncu hakkındaki fikirlerinizi merak ettiklerinizi ve resimlerini görmeniz için Pudra Hakkı kimdir başlıklı bu içeriği sizlere sunuyoruz..

Pudra Hakkı rolü ile 9 Ocak salı dan itibaren Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde izleyeceğimiz oyuncunun gerçek adı Levent Özdilektir. Levent Özdilek dizide Pudra Hakkı karakterine hayat verecek. Hızır ve Mürsel’e yeni bir rakip geliyor. Aslında geçen haftalarda ölmüş olan Nevzat’ın yerine geldi diyebiliriz pudra hakkı için. İlk önce Hızır ile dost olmak isteyen Pudra Hakkı bir süre sonra Hızır’a düşmanlık yapmaya başlayacak ve zamanla sevdiklerini zarar veren ölümcül biri haline gelecek.

Levent Özdilek (Pudra Hakkı) 1 ocak 1955 tarihinde Adanada doğdu.. Adana’da Toroslar’da, yaylalarda kalabalık bir ailede büyüdü. Yılmaz Güney, babasının arkadaşı olduğu için 7-8 yaşından itibaren Adana’da çektiği bütün filmlerin setlerinde bulundu.
Yılmaz Güney, Levent Özdilek’in Ankara Devlet Konservatuvarı’nda eğitim almasını sağlamıştır. Son dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz da Pudra Hakkı karakterine hayat verecektir. Oyuncuya başarılar diliyoruz.

Sizlerde merak ettiklerinizi Pudra Hakkı rolü ile ilgili bilmek istediklerinizi ve Edhodaki karakterin nasıl olacağı hakkında yazmak istediklerinizi bizlere sorabilirsiniz..

https://www.youtube.com/watch?v=70Ihgs4pvmY

YORUMLAR

  1. Pudra hakkiyi oynayan atillaolgac değil hicbezemiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.