Esra Erol 10-14 Eylül 2018 Konukları Kimler Video Tekrarını İzle

Esra Erol 10-11-12-13-14 Eylül 2018 Konukları Kimler Video Tekrarını İzle… Esra Erol 10-11-12-13-14 Eylül 2018 pazartesiden cumaya Atv ekranlarında yeni bölümü yayınlanacak. Yeni bölümleri ile yeni sezonda Atv ekranlarında yayınlanmaya devam eden  Esra Erol yeni konuklar ve olaylarla seyirci karşısına çıkıyor.

Esra Erol 10-11-12-13-14 Eylül 2018 programına yeni konularla başlarken geçen haftalarda çözülmeyen konulara da devam ediyor. Bu hafta da kanser olan Ayşe ile gözyaşlarına hakim olamayacaksınız. Ayşe henüz 27 yaşında ve kanser hastası. 20 yıldır görmediği babasına kavuşmak istiyor.

Esra Erol 10-11-12-13-14 Eylül 2018: Ölmeden önce de 2 yıldır görmediği çocuklarına sarılıp onlara kavuşmak istiyor. Bir anneden çocuklarını almak ne kadar acımasızca bir şey. Asım Halim Aksu Ayşe’nin babasının adı. Canlı yayında babası ile kavuştu. Esra Erol Ayşe’nin babasını buldu. Ayşenin kızlarının adı da Kardelen ve Cansever. Ayşe kızlarına kavuşmak istiyor.

Esra Erolda mağdur olan bir diğer ailede kızı dünyaya gelen bir aile onu vermek zorunda kalıyor. Mustafa Bey maddi olanakları olmadığı için kızını yurda veriyor. Ancak yurtta kızı yasal olmayan yollarla başkasına veriliyor. 1998 doğumlu kızını çaresizliklerden dolayı veriyor. Aslında sosyal hizmetlerde durur ben istediğim zaman alırım ve görürüm diye düşünüyor. Ancak yasal olmayan yollarla kız çocuğu başkasına veriyorlar. Mustafa Bey şimdi diğer kızıyla birlikte kızını bekliyor. Umarız diğer kızına da kavuşur.

Hatun teyze Çorum da yaşıyor. Kızını vermek zorunda kalmış önceki yıllarda. Bu yüzden de şimdi kızı Özlem’i geri almak istiyor. 27 yıl önce Kemal Okutan vesilesiyle verilmiş. 6 çocuğu normal doğum yapan Hatun anne son çocuğunu zor bir doğumla yapar. Eşi de bakamazsa diye düşünerek doğan kız çocuğunu vermiş başkasına. Kemal Okutan kendi kızına götürmüş. Şimdi evlatlık alan ailenin Kocaeli Gölcükte oturduğunu söylüyor. Esra Erol Özlemi buldu.

Esra Erol Hatun Teyze’ye gerçekleri anlatılıyor. Kemal Okutan para karşılığında daha önceden ayarlanmış ve doğum yapınca Hatun Teyze’den bebeği alınmış. Yani hastanede direk verilmemiş Hatun Teyze de gerçekleri Esra Erol’da öğrendi. Özlem’i büyüten Ahmet Nurhan Tartak ailesinin kızı olan Özlem Tartak Kocaeli’nde yaşıyor. Özlemin sağlığı da durumu da iyi. Hatun Teyze kızı Özlemin resmini ilk kez Esra Erol’da gördü.

Kevser aylardır kızını arıyordu. Pilot olan eşi kızını kaçırmıştı. Pilot eşi kızı İpek’i geçici velayet istemişti mahkemeden ama o da reddedilmişti. Ancak babası 6 ay sonra birdenbire geitrecem deyip bir akşam getirmiş. Esra Erol bu zor durumlarında Kevser’in yanında olmuşlardı. Kevser sonunda kızı İpek’e konuştu. Babası getirdi bundan sonra da bana güven sağladığı takdirde babasıyla da görüşmesini isterim diyor Kevser. Kevser kızına kavuştu kızı İpek canlı yayına çıktı.

Esra Erol  kayıpları bulmaya devam edecek. Acılı kişiler aileler Esra Erola başvuruyor. Bu sayede onların dertlerini sadece yakınları bilirken tüm Türkiye bilir hale geliyor. Bu yüzden de sorunlar daha kolay hallediliyor. Kayıplar bulunuyor. Esra Erol’un 10-14 eylül programları özeti ve videolarını sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Esra Erol 10 eylül 2018 pazartesi programı video tekrarı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2018