Esra Erol 2017-2018 Yeni Sezon Loca Gelin ve Damat Adayları Kimler?

Esra Erol 2017-2018 Yeni Sezon Loca Gelin ve Damat Adayları Kimler?… Esra Erol yeni sezona eylül ayında başlayacak. Atv ekranlarında yayınlanan evlendirme programı çok sevildi. Bu yüzden de yeni sezonda da devam kararı aldılar.

Aslında RTÜK tüm kanallarla konuşmuştu ve evlilik programlarını yayından kaldırma kararı almışlardı. Sonrasında sezon başlamadan tekrar görüştüler ve barıştırma programlarının daha kötü durumda olduğunu dah açok şikayet geldiğini belirttiler. Bu yüzden de bazı barıştırma programları yayından kaldırıldı.

 

Esra Erol ve diğer evlendirme programları bu sezonda devam edecektir. Peki Esra Erol yeni sezona kimlerle devam edecek? Esra Erolda meşhur olan gelin ve damat adaylarımız vardı. Hepimizin ekranlarda gördüğü adayları bir hatırlayalım. Sizlerde görmek istediğiniz adayları yorum olarak yazabilirsiniz.

Esra Erolda evlendirme programında gelin ve damat adaylarını ve bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Gelin Adayı Şehri Kimdir; 23 yaşında 1 evlilik yaptı çocuğu yok ve Çorum da yaşıyor. Şehri programda kendini göstermeyi başardı ve sivri dilli olması ve herkesle tartışmasıyla tanıttı. Siz Şehri’yi nasıl buluyorsunuz?

Gelin Adayı İmren Kimdir? 23 yaşında İstanbulda yaşıyor ve üniversite öğrencisi. Evlenmedi. Gelin Adayı Gamze Kimdir? 35 yaşında estetisyen daha önce evlilik yapmadı ve İstanbul’da yaşıyor.

Gelin adayı Merve Kimdir? 19 yaşında. Halkla İlişkiler Sektöründe Çalışıyor. İstanbul’da yaşıyor. Damat Adayı Ufuk Kimdir? 25 yaşında. Gayrimenkul işi ile uğraşıyor. İstanbulda yaşıyor. Hiç evlenmedi.

Esra Erol da gelin ve damat adaylarının yanı sıra sevdiğimiz takip ettiğimiz çiftler de vardı. Pamuk ve Tarık, Bahar ve Mesut, Ceyda ve Mustafa.. Yeni sezonda da çiftler devam edecek? Tabi bazıları ayrılmışta olabilir yaz sezonunda. Mustafa ve Ceyda’dan ayrılık haberi geldi ancak ardından iki gün sonra barıştıkları söylendi.

https://www.youtube.com/watch?v=qMYNZ7f5F04

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Esra Erol 2017-2018 Yeni Sezon Loca Gelin ve Damat Adayları Kimler? (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2017