Esra Erol 2019 2020 Ne Zaman Başlayacak ? Tarihi

Esra Erol 2019 2020 ne zaman başlayacak tarihi belli oldu mu? ATV’nin gündüz programı Esra Erol saat kaçta başlıyor ? Esra Erol’da kaybolan bulunamayan yıllardır uzak yaşayanların öyküleri ele alınıyor. İftiralar ayrılıklar ile dolu program Esra Erol yeni sezona ne zaman başlayacak ?

Esra Erol 2019 2020 Ne Zaman Başlayacak ? Tarihi

Esra Erol’da Programı Ne Zaman Başlayacak Tarihi Belli Oldu mu?

Sosyal medyada Müge Anlı ile eş zamanlı 2019 2020 yeni sezon programını tanıttı. @esraerol tagı ile 4 milyona yaklaşan takipçileri Esra Erol’un yeni sezona ne zaman başlayacağını sordu. Net bir tarih isteyen takipçiler bu gün itibari ile resmi açıklama alabildi. Hasret sona eriyor diyen Esra Hanım ATV’de sezonu bu yıl erken açıyoruz dedi.

Esra Erol'da Programı Ne Zaman Başlayacak Tarihi Belli Oldu mu

Esra Erol Ne Zaman Başlıyor ?

Programın genel yayın yönetmeni ATV’nin yayın akışında 2 eylül tarihini gösterdi. Sevinç çığlıkları atan izleyiciler Esra Erol’da programının tarihi ile şimdiden heyecanlandı. Geçtiğimiz sezonda aynı konsept ve konuların yer alacağı programda yeni yüzleri ve suçları göreceğiz.

Esra Erol Ne Zaman Başlıyor

Esra Erol Saat Kaçta Başlıyor ?

ATV’nin reyting alan gündüz programı hafta içi her gün yayınlanıyor. Yeni bölümlerini başından sonuna kadar izlemek isterseniz 16:00 itibari ile kanalı açmanız gerekiyor. Beni Bırakma dizisinden sonra yayına başlayan Esra Hanım ana haberlere kadar sunum yaptığı program ile reytingleri tavan yaptırıyor.

Esra Erol Saat Kaçta Başlıyor

Esra Erol yeni sezon 2019 2020 ne zaman başlayacak tarihi belli oldu mu? Yeni bölümleri saat kaçta başlıyor instagram hesabı üzerinden gelen ilk açıklamalar nedir ve sürpriz konukları bu sayfamızda bulabilirsiniz. Program hakkında görüş ve önerilerinizi dizihaberi.tv olarak bekliyoruz. Bize yorum yazmayı unutmayın. Ayrıca Müge Anlı ne zaman başlıyor konumuzu da size öneriyoruz.

Esra Erol yeni sezon 2019 2020 ne zaman başlayacak tarihi belli oldu mu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2019