Esra Erol 2019-2020 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bu konumuzda Esra Erol 2019-2020 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? ATV ekranlarının sevilen sunucusu Esra Erol yeni sezona ne zaman başlayacak diye merak edenler için 2019-2020 sezon finalini sizlerle paylaşmak istiyorum. Bildiğiniz üzere Esra Erol mayıs 2019 tarihinde sezon finali yaparak ekrana ara vermiş ve uzun bir yaz tatilinin ardından yeni sezon tarihi Esra Erol’un sevenleri tarafından merak edilmeye başlanmıştır.

Esra Erol 2019-2020 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Esra Erol yeni sezona Eylül 2019 tarihinde başlayacak 2020 mayıs ayına kadar devam eden yoğun bir tempo ile program akışı sezon boyunca sürecek. Esra Erol çok seviliyor ve büyük bir hayran kitlesi olduğu için izleyenleri tarafından her gün Atv’de ciddi bir reyting oranı ile ekrana gelmeye devam ediyor. Esra Erol 2019-2020 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusuna verilecek cevap Eylül 2019 büyük ihtimal de Okulların açıldığı hafta yani Eylül ayının 2. haftası başlayacaktır diye tahmin ediyoruz. Eğer büyük bir değişiklik olmazsa Esra Erol 9 Eylül 2019 Pazartesi günü veya 16 Eylül 2019 Pazartesi günü yeni sezona Atv’de başlayacaktır.

Esra Erol 2019-2020 Yeni Sezon tarihiBuradan aşağısı Daha önceki sezon bilgileri içerir: Esra Erol sezon sonuna yakın çıkan Khk bildirimi ile evlilik programları kaldırılacak haberini duyduğunda bir açıklama yapmıştı. Bu programı bırakacağını söylemişti çünkü yıllarını verdiği programı başkalarının ayaklar altına aldığını kasdetmişti. Bu yüzden evlilik programı yapmayı bırakacağını söylemişti ve sonrasında da atv da ekran yüzü olduğunu Atv de devam edeceğini söylemişti.

Esra Erol sezon sonunda da evlilik programında sezon finali yaptı. Yani yeni sezonda Esra Erol programı devam edecektir. Esra Erol evlilik programı 23 Haziran cuma sezon finali yaptı. Sezon finalinin son dakikaları çok duygusaldı. Esra Erolun kız kardeşi Eda ve nişanlısı olan Alişan Esra Erola mesajı yayınlandı. Bu yaz evlenecekleri için Esra Erola çok iş düştüğünü söyledi Alişan seyircileri güldürdü.

Esra Erol yeni sezonda da atv ekranlarında evlilik programları sunmaya devam edecektir. Evlilik programlarını hepimiz eleştiriyoruz ama olanları da ekran başına oturup bir güzel izliyoruz. Yorumlarınızı aşağı yazınız. Sizce de öyle değil mi?

Esra Erol da eylül ayında Atv ekranlarında yeni sezona başlayacaktır. Yeni sezon adaylarını da başka bir konumuzda sizlerle paylaşacağız.

Güncelleme: Rtük yeni sezon öncesinde evlilik programlarının ekranda olmaması için sırasıyla kanallarla görüşmeye başladı. Zuhal Topal Star tv deki programı bıraktı ve Kanal D de başka bir program yapacağı açıklandı. Esra Erol ile bu hafta görüşecek olan Rtük Esra Erolunda evlendirme programı yerine başka bir proje yapmasını isteyecek. Evlendirme programları en çok şikayet edilen programların başında yer alıyor.. 14 Ağustos 2017

Son Güncelleme: Esra Erol 2019-2020 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Sorusuna verilecek cevap Eylül 2019 büyük ihtimal de Okulların açıldığı hafta yani Eylül ayının 2. haftası başlayacaktır diye tahmin ediyoruz. Eğer büyük bir değişiklik olmazsa Esra Erol 9 Eylül 2019 Pazartesi günü veya Esra Erol 16 Eylül 2019 Pazartesi günü yeni sezona Atv’de başlayacaktır.

2019 Yeni sezon Esra Erol başvuru ve iletişim hattı için programa ve Esra Erola ulaşabilmeniz için gerekli telefon fax ve whatsapp hattına buradan ulaşabilirsiniz >>> Esra Erol Başvuru İletişim Telefon Numarası Whatsapp Hattı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Esra Erol 2019-2020 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (47 Yorum)

  • Esra erol programı ne zaman sezonu normalde mayıs sonu ama ramazandan dolayı erken sezon finali yapabilir..

 1. Oradaki evlenler psilolo-
  jisi bozuk insanlar
  Samimiyet yok sersem
  Tavuk gibi ne yapacaģı-
  mı bilmeyen šaşkınlar

 2. ben turkmenistanliyim farap.. aslinda bu gun bashlamaliydi ama olmady belki baslamayacak kimse bi sey duyursa lutfen bana arasin 864 45 81 91

 3. Bende Esra Erolu cooook seviyorum.Insallah dogru kanalda geri dõner.
  28 agustos Show tv de baslayacak diye bir haber okudum ama Show tv yayin akisinda yazmiyor.

 4. Ben esra erolun evlendirme progamini severek izliyorum cok basarili bir program cok hayirli bir yapiyor esra kizimiz programin cittiyetine veresmiyetine guveniyorum kapanmasin

 5. Esra erolla hacan baslajak diyip atv kanala seredip garasyas Esra eroly goresimiz gelya owadan sozlerde owadan

 6. Esra Erol işini severek yapan aynı zamanda çok güzel bir kadrosu olan başarılı bir iş kadını.Yaptığı işe bakarsanız bir sürü değişik yaşam hikayeleri hepsi gerçek.

 7. Salam.Azerbaycandan yazıram.Esra hanımı cok seviyorum ve proqramınıda cok büyük zevkle izliyorum.İnşallah bu sezondada evlendirme proqramıyla ekranlara geler ve bizi sevindirer.

 8. Esra Erol başlasın onun programında yalan yok hepsi gerçek üçyuzden fazla evlenen oldu inanmayanlara soruyorum 65 çocuklardamı yalan evlenenler çocuklarıyla beraberde gorduk bunlardamı yalan biz severek izliyoruz artık başlasın sabırsızlıkla bekliyoruz kim ne derse desin

Eklenme Tarihi: 23 Mart 2019