Esra Erol 22 Şubat Yaseminin Bebeğinin Babası Kim? Sevgilisi Seyfullah Mı Eski Eşi Mi

Esra Erol 22 Şubat Yaseminin Bebeğinin Babası Kim? Sevgilisi Seyfullah Mı Eski Eşi Mi? Esra Erol 22 Şubat cuma günü Yasemin’in bebeğinin DNA testi sonucu açıklanıyor. Esra Erol programında bu aralar yine değişik bir olay konu ediliyor. Yasemin diye bir kadın konuk olarak geldi. Esra Erol 22 Şubat programında Yasemin 25 günlük olarak bebeğinin dna testi sonucunu istiyor. Çünkü eski eşi Ercan bebeğinin kendinden olduğuna tam olarak inanmak için DNA testi istiyor.

Esra Erol’da 22 şubat cuma günü Yasemin programa geldi ve DNA sonucu açıklanıyor. DNA testinin sonucu açıklanmadan önce Yasemin’e başta Avukat Hülya Hanım olmak üzere tüm seyirciler tepki gösterdi. Yasemin Seyfullah beni koruyor. Eski eşi Ercan dışarıda ona ilgi gösteren erkeklere tepki gösteremiyormuş bu yüzden de dışarıyı susturamadığı için kendini dövdüğünü söylüyor.

Esra Erol 22 Şubat günü de Seyfullahla birlikte olduğumdan beri dışarıdaki kimse bana bakamıyor dedi. Yasemin Hanım eski eşi ile 13 yıl evli kalmış. Sürekli şiddet görmüş ve boşanmak istediğinde ailesi onu geri kabul etmiş kefenle çıkarsın o evden demiş. Bu yüzden de boşanamamış. Yasemin Hanım’da son kez şiddet gördükten sonra ailesi de kabul etmeyince Seyfullaha gitmiş ve 15 gün sonra birlikte yaşamaya karar vermişler. Eşi ile 17 Mayısta boşandı. Yasemin de 15-20 gün sonrasında hamile olduğunu öğrenmiş. Ancak bu hamileliğin kimden olduğunu öğrenmek istiyor. Yani şuan 25 günlük olan bebeğin eski eşi Ercan’dan mı yoksa sevgilisi Seyfullah’tan mı onu bilmek istiyor. Kendi aklı bile karışmış malesef 🙁

Esra Erol 22 Şubat cuma günü bu soruyu yanıtlıyor ve DNA testi sonucunu açıklıyor. Esra Erol DNA testi sonucunu açıkladı. Yaseminin bebeğinin babası Seyfullah oldu. Seyfullah Bey şimdi babalık davası açamıyor maalesef. Yasemin ve Ercan Bey boşanalı daha yeni olduğu için bu iddet süresi içerisindeyken hamile olduğu ve bebek doğduğu için babası Ercan Bey olarak kimliğe geçti.

Ercan Bey şimdi dava açıp bebek benim değil diye nüfusundan çıkarması için dava açması gerekiyor. Yasemin Hanım bu bilinmezlikten kurtuldu. Umarız bundan sonraki hayatı iyi olur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2019