Esra Erol 25-26 Haziran 2018 Neden Yok Yayınlanmıyor Yeni Bölüm Varmı Yokmu?

Ekrana ara veren dizi ve programlara en son eklenen Esra Erol oldu. Atv de yapmış olduğu program 640. bölüm ile sezon finali yaptı ve yaz tatiline girdi. Yaz tatilinden sonra Esra Erol yeni sürprizleri ile devam edecek. Esra Erol 25-26 Haziran 2018 Neden Yok Yayınlanmıyor Yeni Bölüm Varmı Yokmu? sorusunu soranlar için cevap haberimizde dizihaberi.tv de..

ATV’nin her gün ekrana gelen ve sıradışı konukları ile renkli ve eğlenceli bir yapıma dönüşen başarılı ekran yüzü Esra Erol 22 haziran 2018 cuma günü yayınlanan son bölümün ardından sezona ara verdi! Yani Esra Erol yaz tatiline girdi ve programı da yaz boyunca ekrana gelmeyecek. Yani Esra Erol sadece 25-26 Haziran tarihlerinde değil yaz boyunca da ekranda olmayacak yeni bölümlerini beklemesin kimse..

Atv ekranlarında oldukça sevilen ve iyi reytingler alan Hafta içi her gün 16.20’de yayınlanan ”Esra Erol”da programı 22 haziran cuma günü yayınlanan 640. bölümüyle sezona ara verdi. Sevenlerinden ayrılan ve büyük ihtimalle yaz aylarından sonra Ohalin kalkması ve evlendirme programlarının yeniden serbest olması ile format değiştirecek olan Esra Erolu özlemeye devam edecek gibi görünüyor her gün onu izleyen seyirciler.

Atv de güzel programları ile ekrana gelen Esra Erol, Eylül ayıyla birlikte ATV ekranlarında olmaya devam edecek.. Esra Erol 25-26 Haziran tarihlerinde var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmadı yeni bölüm tarihi ne zaman diye merak edenler varsa program yeni sezonda Eylülde Atv de başlayacak. O zamana kadar yayını olmayacak Esra Erolun..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2018